Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Gniewoszów ulice: Konopnickiej, Sarnowska. Kochanowskiego, Wąska, Kozienicka, Zacisze, Oleksowska, Polna.
Pokaż więcej
Mariusz Szczepaniak
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE LEPSZA GMINA GNIEWOSZÓW
76
(49,35%)
Łukasz Dziosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
54
(35,06%)
Sławomir Smolarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(15,58%)
Okręg 2
Sołectwo Gniewoszów ulice: Krótka, Zwoleńska, Puławska, Rynek, Lubelska, Dolna, Zielona.
Pokaż więcej
Maciej Łukasz Baran
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE LEPSZA GMINA GNIEWOSZÓW
79
(57,25%)
Alina Teresa Szczepaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
29
(21,01%)
Kinga Anna Karpińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(11,59%)
Mirosław Adam Łyszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI KOZIENICKIEJ
14
(10,14%)
Okręg 3
Sołectwa: Zwola i Zdunków.
Pokaż więcej
Stanisław Gawron
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE LEPSZA GMINA GNIEWOSZÓW
41
(25,47%)
Arkadiusz Banaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA BANASIA
32
(19,88%)
Roman Bąk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(54,66%)
Okręg 4
Sołectwo Boguszówka.
Pokaż więcej
Emil Skowronek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE LEPSZA GMINA GNIEWOSZÓW
87
(77,68%)
Dorota Pawłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
6
(5,36%)
Tadeusz Gawinek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(16,96%)
Okręg 5
Miejscowości: Podmieście i Regów Nowy z Sołectwa Wysokie Koło.
Pokaż więcej
Przemysław Hentel
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE LEPSZA GMINA GNIEWOSZÓW
31
(34,07%)
Katarzyna Olga Masłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
14
(15,38%)
Henryk Kupczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(50,55%)
Okręg 6
Miejscowość Wysokie Koło z sołectwa Wysokie Koło.
Pokaż więcej
Jan Tyburcy
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE LEPSZA GMINA GNIEWOSZÓW
85
(54,49%)
Marta Podsiadlik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(45,51%)
Okręg 7
Sołectwo Regów Stary.
Pokaż więcej
Dariusz Waldemar Janiszewski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE LEPSZA GMINA GNIEWOSZÓW
98
(58,33%)
Sebastian Bernatek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
22
(13,10%)
Dariusz Szymański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(28,57%)
Okręg 8
Sołectwa: Markowola, Markowola-Kolonia, Marianów.
Pokaż więcej
Czesław Strzelecki
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE LEPSZA GMINA GNIEWOSZÓW
87
(70,73%)
Paweł Tyburcy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
36
(29,27%)
Jacek Maj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0%)
Okręg 9
Sołectwo Oleksów.
Pokaż więcej
Zbigniew Wnuk
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE LEPSZA GMINA GNIEWOSZÓW
38
(24,68%)
Piotr Bugaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
57
(37,01%)
Maria Halina Banaś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(29,22%)
Edyta Bąk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(9,09%)
Okręg 10
Sołectwo Borek od nr domu 1 do nr domu 32 od nr domu 106 do nr domu 155 oraz nr 191.
Pokaż więcej
Krzysztof Kołdej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE LEPSZA GMINA GNIEWOSZÓW
119
(90,84%)
Lucjan Kamil Zębek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
12
(9,16%)
Okręg 11
Sołectwo Borek od nr domu 33 do nr domu 105 od nr domu 156 do nr domu 189.
Pokaż więcej
Piotr Edward Telka
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE LEPSZA GMINA GNIEWOSZÓW
81
(72,32%)
Aneta Gnyś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
31
(27,68%)
Okręg 12
Sołectwa: Sławczyn i Zalesie.
Pokaż więcej
Andrzej Seredyn
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE LEPSZA GMINA GNIEWOSZÓW
37
(28,91%)
Jarosław Stępień
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(42,97%)
Paweł Latos
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(28,13%)
Okręg 13
Sołectwa: Wólka Bachańska, Kociołek , Mieścisko
Pokaż więcej
Krzysztof Władysław Kępka
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE LEPSZA GMINA GNIEWOSZÓW
32
(23,36%)
Grażyna Bożena Frądczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
0
(0,00%)
Edyta Katarzyna Sadownik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(46,72%)
Mariusz Piwoński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(29,93%)
Okręg 14
Sołectwa: Sarnów od nr domu 1 do nr domu 69 oraz nr domu 139 , 140, 159, 159A, 159B, 161, 165.
Pokaż więcej
Mirosław Olejarz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE LEPSZA GMINA GNIEWOSZÓW
36
(38,71%)
Anna Bachanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
24
(25,81%)
Krzysztof Sałek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(35,48%)
Okręg 15
Sołectwo Sarnów od nr domu 70 do nr domu 138 od nr domu 141 do nr 155A oraz nr 160 i 162.
Pokaż więcej
Zbigniew Koziara
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE LEPSZA GMINA GNIEWOSZÓW
54
(50,00%)
Cezary Edward Bartosiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
1
(0,93%)
Krzysztof Karsznia
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(37,04%)
Agnieszka Rokita
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(12,04%)