Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Brzozowica Duża: nr 1 - 86
Pokaż więcej
Tomasz Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW ŁADNY
128
(48,30%)
Maciej Dymek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOCHA
35
(13,21%)
Wacław Sójka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102
(38,49%)
Okręg 2
Brzozowica Duża: nr 87 do końca
Pokaż więcej
Marek Matejek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW ŁADNY
51
(20,56%)
Justyna Renata Jóźwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOCHA
63
(25,40%)
Wiesław Marian Czech
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(34,68%)
Bogumiła Kot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MRÓZ
48
(19,35%)
Okręg 3
Krzysztof Basaraba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW ŁADNY
156
(46,15%)
Andrzej Mieczysław Kalinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOCHA
26
(7,69%)
Leszek Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
119
(35,21%)
Mirosław Męczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MRÓZ
37
(10,95%)
Okręg 4
Brzozowica Mała, Mościska, Sokule
Pokaż więcej
Piotr Jezierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW ŁADNY
140
(61,40%)
Marek Kubalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(13,60%)
Tadeusz Domański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MRÓZ
57
(25,00%)
Okręg 5
Grzegorz Gnych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW ŁADNY
144
(59,75%)
Łukasz Domański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(24,07%)
Mateusz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MRÓZ
39
(16,18%)
Okręg 6
Sławomir Prokopiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW ŁADNY
148
(68,20%)
Hanna Sławomira Domańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MRÓZ
69
(31,80%)
Okręg 7
Kąkolewnica: Rudnik 1 - 75 - nr nieparzyste i nr od 76 do końca, Wygnanka
Pokaż więcej
Krzysztof Czesław Grzeszyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW ŁADNY
91
(33,96%)
Agnieszka Zalewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOCHA
30
(11,19%)
Paweł Nast
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(32,46%)
Rafał Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MRÓZ
60
(22,39%)
Okręg 8
Kąkolewnica: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Długa, Jesionowa, Klonowa, Księdza Aleksandra Kornilaka 12, Lipowa, Lubelska 9 - 45 - nr nieparzyste i od nr 46 do końca, Orzechowa, Parkowa, Północna nr parzyste 2 - 16, Różana, Sosnowa, Świerkowa, Wierzbowa
Pokaż więcej
Teresa Komoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW ŁADNY
75
(22,66%)
Marek Celiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOCHA
41
(12,39%)
Jerzy Szkodkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(30,21%)
Grzegorz Jerzy Bogucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MRÓZ
82
(24,77%)
Janusz Stanisław Oksiejuk
KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH
33
(9,97%)
Okręg 9
Kąkolewnica: Północna nr parzyste od 18 do końca, Lipniaki, Miłolas
Pokaż więcej
Ryszard Karaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW ŁADNY
132
(53,66%)
Jarosław Matejek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOCHA
2
(0,81%)
Grzegorz Gałecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
106
(43,09%)
Grzegorz Piekarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MRÓZ
6
(2,44%)
Okręg 10
Kąkolewnica: Księdza Aleksandra Kornilaka nr 1 - 10, Lubelska nr nieparzyste 1 - 7, Południowa, Północna nr nieparzyste od 1 do końca, Szkolna
Pokaż więcej
Władysław Maciej Kośmider
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW ŁADNY
51
(14,29%)
Barbara Teresa Kośmider
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOCHA
5
(1,40%)
Rafał Sójka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(12,04%)
Mariusz Piotr Majczyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MRÓZ
181
(50,70%)
Beata Wiśnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
77
(21,57%)
Okręg 11
Kąkolewnica: Klinowa, Lubelska nr parzyste 2 - 44, Nowa, Rudnik nr parzyste 2 - 74, Wschodnia
Pokaż więcej
Beata Siłuszyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW ŁADNY
68
(22,90%)
Katarzyna Oziębło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOCHA
3
(1,01%)
Renata Barbara Czerwińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(28,62%)
Artur Paweł Jakubik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MRÓZ
64
(21,55%)
Marcin Stanisław Kołtun
KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH
77
(25,93%)
Okręg 12
Jurki, Zosinowo, Żakowola Radzyńska
Pokaż więcej
Marek Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW ŁADNY
66
(27,73%)
Rafał Jurkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOCHA
17
(7,14%)
Artur Tomasz Izdebski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(26,47%)
Piotr Stanisław Łątka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MRÓZ
92
(38,66%)
Okręg 13
Żakowola Poprzeczna, Żakowola Stara
Pokaż więcej
Waldemar Wincenty Ochal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW ŁADNY
69
(34,50%)
Tomasz Woch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOCHA
1
(0,50%)
Marzena Krzeska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(16,50%)
Mirosław Sawicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MRÓZ
97
(48,50%)
Okręg 14
Turów: nr 1 - 127A
Pokaż więcej
Mariusz Stanisław Piekarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW ŁADNY
98
(33,45%)
Tadeusz Szymon Korólczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(13,31%)
Jarosław Grzegorz Terlikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MRÓZ
54
(18,43%)
Piotr Tadeusz Czerwiński
KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH
102
(34,81%)
Okręg 15
Turów: nr od 127B do końca
Pokaż więcej
Agnieszka Sierhej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW ŁADNY
48
(24,62%)
Łukasz Jacek Gil
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WOCHA
12
(6,15%)
Elżbieta Musiatowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(13,33%)
Grzegorz Fijałkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MRÓZ
33
(16,92%)
Stanisław Wiesław Zalewski
KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH
76
(38,97%)