Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dalików ulice: Zachodnia, Łódzka, Osiedlowa, Łęczycka
Pokaż więcej
Wiesław Marcin Kabaciński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(35,97%)
Łukasz Jaros
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA
89
(64,03%)
Okręg 2
Dalików ulice: Wschodnia, Plac Powstańców, Polna
Pokaż więcej
Ryszard Krzysztof Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA MIKOŁAJCZYKA
0
(0,00%)
Okręg 3
Złotniki (bez wsi Kazimierzów)
Pokaż więcej
Barbara Maria Michalak-Stroszer
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(33,14%)
Danuta Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA
117
(66,86%)
Okręg 4
Jan Biernasiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(43,10%)
Iwona Lipińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA
66
(56,90%)
Okręg 5
Bardzynin, Dąbrówka Nadolna
Pokaż więcej
Maria Helena Chojnacka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(62,37%)
Marzenna Anna Wolska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA
35
(37,63%)
Okręg 6
Krzemieniew, Złotniki: wieś Kazimierzów
Pokaż więcej
Jolanta Magdalena Łomnicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(47,30%)
Sławomir Juliusz Grzeszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA
78
(52,70%)
Okręg 7
Monika Cyjer
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(39,17%)
Krystyna Świątczak
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
12
(10,00%)
Karol Łuczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA
61
(50,83%)
Okręg 8
Domaniew, Domaniewek
Pokaż więcej
Piotr Janiszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
85
(54,84%)
Adrian Pisera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA
70
(45,16%)
Okręg 9
Marta Marzena Rochowczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(67,47%)
Agnieszka Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA
27
(32,53%)
Okręg 10
Jerzy Kucharski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(36,17%)
Franciszek Roźniakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUCINKA ŁĄCZY.
68
(36,17%)
Ryszard Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA
52
(27,66%)
Okręg 11
Madaje Stare, Sarnów
Pokaż więcej
Łukasz Tomczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA
0
(0,00%)
Okręg 12
Wojciech Krzysztof Cichy
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(50,39%)
Katarzyna Anna Jeziorna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA
64
(49,61%)
Okręg 13
Idzikowice, Psary
Pokaż więcej
Monika Maria Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(58,02%)
Zofia Hanna Stańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUCINKA ŁĄCZY.
22
(16,79%)
Tomasz Piotr Sikorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA
33
(25,19%)
Okręg 14
Oleśnica, Zdrzychów
Pokaż więcej
Kazimierz Stanisław Olszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(41,73%)
Anna Kuźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA
81
(58,27%)
Okręg 15
Mariusz Andrzej Gortat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(71,58%)
Anna Maria Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA
27
(28,42%)