Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Młynarze: ulice: Rolna, Nadrzeczna, Leśna, Dębowa
Pokaż więcej
Piotr Paweł Mierzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MŁYNARZE
37
(57,81%)
Anna Mórawska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(42,19%)
Okręg 2
Sołectwo: Młynarze: ulice: Ostrołęcka, Grzybowska, Młynarska, Górna, Szkolna
Pokaż więcej
Wiesław Kowalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MŁYNARZE
22
(28,21%)
Edyta Dzikowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(38,46%)
Mariusz Łukasz Mościcki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA ZMIANA W MŁYNARZACH"
26
(33,33%)
Okręg 3
Sołectwo: Sieluń: od nr 1 do nr 46
Pokaż więcej
Roman Suski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MŁYNARZE
18
(23,08%)
Łukasz Suski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(73,08%)
Jarosław Morka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA ZMIANA W MŁYNARZACH"
3
(3,85%)
Okręg 4
Sołectwo: Sieluń: od nr 47 do nr 86
Pokaż więcej
Stanisław Gierwatowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MŁYNARZE
29
(35,80%)
Andrzej Chełstowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(50,62%)
Jarosław Janyszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA ZMIANA W MŁYNARZACH"
11
(13,58%)
Okręg 5
Sołectwo: Długołęka Wielka
Pokaż więcej
Małgorzata Ochenkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MŁYNARZE
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwa: Długołęka-Koski, Załęże-Ponikiewka
Pokaż więcej
Zbigniew Mościcki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MŁYNARZE
17
(48,57%)
Kazimierz Załęski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(51,43%)
Okręg 7
Sołectwo: Gierwaty
Pokaż więcej
Danuta Kaszuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MŁYNARZE
33
(55,93%)
Grzegorz Stanisław Gostkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(44,07%)
Okręg 8
Sołectwo: Ogony
Pokaż więcej
Marek Modzelewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MŁYNARZE
41
(44,09%)
Justyna Łaskarzewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(55,91%)
Dorota Ogonowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA ZMIANA W MŁYNARZACH"
0
(0,00%)
Okręg 9
Sołectwo: Strzemieczne-Oleksy
Pokaż więcej
Bogdan Gołębiewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MŁYNARZE
30
(51,72%)
Natalia Tamara Długołęcka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(20,69%)
Bogdan Mielnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA ZMIANA W MŁYNARZACH"
16
(27,59%)
Okręg 10
Sołectwo: Kołaki
Pokaż więcej
Stanisław Henryk Modzelewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MŁYNARZE
39
(68,42%)
Renata Załęska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(31,58%)
Okręg 11
Sołectwo: Sadykierz
Pokaż więcej
Ryszard Ciszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MŁYNARZE
48
(63,16%)
Adam Chełstowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA ZMIANA W MŁYNARZACH"
28
(36,84%)
Okręg 12
Sołectwa: Modzele, Ochenki
Pokaż więcej
Marcela Budziszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MŁYNARZE
16
(34,04%)
Adam Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(53,19%)
Tomasz Rudziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA ZMIANA W MŁYNARZACH"
6
(12,77%)
Okręg 13
Sołectwo: Rupin
Pokaż więcej
Marcin Rupiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNY WYBÓR
37
(51,39%)
Adam Lech Załęski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MŁYNARZE
35
(48,61%)
Okręg 14
Sołectwo: Głażewo-Cholewy
Pokaż więcej
Janina Płodzich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MŁYNARZE
20
(32,26%)
Stanisław Zabielski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(67,74%)
Okręg 15
Sołectwa: Głażewo-Święszki
Pokaż więcej
Jan Jastrzębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY MŁYNARZE
17
(26,98%)
Małgorzata Głażewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(52,38%)
Damian Białobrzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA ZMIANA W MŁYNARZACH"
13
(20,63%)