Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina Dąbrowa Tarnowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Tadeusz Kwiatkowski
945
(11,48%)
-
2
Jan Czochara
123
(1,49%)
-
5
Renata Maria Sojka
88
(1,07%)
-
4
Władysław Zdzisław Knutelski
80
(0,97%)
-
7
Dorota Teresa Rzeźnik
39
(0,47%)
-
8
Sławomir Żelazny
138
(1,68%)
-
3
Agata Anna Leżoń
95
(1,15%)
-
6
Tomasz Janusz Budyn
200
(2,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ZIEMI DĄBROWSKIEJ
-
3
Dorota Helena Długoń
85
(1,03%)
-
2
Norbert Adam Garbarz
218
(2,65%)
-
5
Maria Wanda Kazek
80
(0,97%)
-
4
Paweł Krzysztof Kaczmarski
381
(4,63%)
-
8
Anna Elżbieta Jastrzębiec-Witowska
243
(2,95%)
-
1
Stanisław Ryczek
428
(5,20%)
-
6
Marcin Kądzielawa
114
(1,39%)
-
7
Dariusz Węglowski
164
(1,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU POWIŚLA DĄBROWSKIEGO
-
4
Józefa Borowska-Marciniak
127
(1,54%)
-
5
Antoni Gębski
21
(0,26%)
-
6
Anna Kaczówka
103
(1,25%)
-
8
Krystyna Elżbieta Minorczyk
39
(0,47%)
-
2
Marian Stanisław Gajda
90
(1,09%)
-
3
Józef Jan Aksamit
45
(0,55%)
-
1
Stanisław Początek
746
(9,07%)
-
7
Anna Anita Świerczek
22
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Lesław Piotr Wieczorek
1 023
(12,43%)
-
2
Marta Chrabąszcz
655
(7,96%)
-
5
Bożena Kolarczyk
137
(1,66%)
-
3
Jacek Ryczek
344
(4,18%)
-
6
Katarzyna Ewa Gubernat-Witek
143
(1,74%)
-
4
Renata Lucyna Skrzyniarz
186
(2,26%)
-
7
Mirosław Krzysztof Kawa
224
(2,72%)
-
8
Andrzej Marcin Giza
903
(10,97%)
Okręg 2
gmina Bolesław gmina Gręboszów gmina Mędrzechów gmina Olesno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Angelina Katarzyna Wójcik
40
(0,63%)
-
1
Bogdan Józef Bigos
646
(10,16%)
-
3
Adam Sławomir Rzemiński
170
(2,67%)
-
4
Małgorzata Józefa Bułat
113
(1,78%)
-
2
Józef Misiaszek
554
(8,71%)
-
5
Zbigniew Paweł Miałkowski
75
(1,18%)
-
6
Kinga Bożena Walczak
52
(0,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ZIEMI DĄBROWSKIEJ
-
5
Grzegorz Jan Król
39
(0,61%)
-
4
Iwona Maria Wrzoskiewicz-Słonka
37
(0,58%)
-
2
Mariusz Andrzej Kiwior
71
(1,12%)
-
1
Piotr Antoni Kaczmarczyk
121
(1,90%)
-
3
Patrycja Wiktoria Chmura
34
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU POWIŚLA DĄBROWSKIEGO
-
2
Kamil Marcin Pikul
105
(1,65%)
-
3
Piotr Kazimierz Gryszówka
35
(0,55%)
-
6
Stanisław Eugeniusz Pszczoła
61
(0,96%)
-
7
Mariusz Paweł Pytka
42
(0,66%)
-
4
Mariola Teresa Gwóźdź
84
(1,32%)
-
1
Barbara Maria Pobiegło
798
(12,55%)
-
5
Jolanta Kupiec
20
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Jarosław Bartoń
540
(8,49%)
-
1
Sebastian Kądzielawa
927
(14,58%)
-
2
Marian Józef Szajor
1 290
(20,29%)
-
4
Maria Teresa Borek
75
(1,18%)
-
6
Lucyna Maria Satko
100
(1,57%)
-
5
Anna Barbara Jasak-Chrabąszcz
228
(3,59%)
-
7
Mirosław Stanisław Panek
102
(1,60%)
Okręg 3
gmina Radgoszcz gmina Szczucin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marian Zbigniew Wadas
301
(3,52%)
-
4
Renata Beata Klimek
228
(2,67%)
-
1
Marek Kopia
892
(10,43%)
-
7
Krystyna Wrzodak
120
(1,40%)
-
8
Krzysztof Kozaczka
82
(0,96%)
-
5
Czesław Doroż
109
(1,27%)
-
6
Jan Sipior
306
(3,58%)
-
3
Stella Józefa Dąbroś
179
(2,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ZIEMI DĄBROWSKIEJ
-
3
Adam Murczek
213
(2,49%)
-
1
Andrzej Ignacy Urbanik
395
(4,62%)
-
2
Jan Marian Zuziak
124
(1,45%)
-
8
Krystyna Szymańska
164
(1,92%)
-
5
Grażyna Dadej
49
(0,57%)
-
4
Ewa Magdalena Chwałek
43
(0,50%)
-
7
Wojciech Kazimierz Kabat
18
(0,21%)
-
6
Jarosław Andrzej Dzięgiel
120
(1,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU POWIŚLA DĄBROWSKIEGO
-
5
Jacek Łachut
278
(3,25%)
-
4
Agata Pikul
52
(0,61%)
-
3
Teresa Elżbieta Furgał
54
(0,63%)
-
1
Tomasz Piotr Bełzowski
189
(2,21%)
-
2
Kazimierz Drożdżowski
257
(3,01%)
-
6
Małgorzata Topór
52
(0,61%)
-
7
Władysław Ziobro
34
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krzysztof Bryk
1 056
(12,35%)
-
3
Krzysztof Marek Kupiec
806
(9,42%)
-
4
Stefan Luszowiecki
544
(6,36%)
-
2
Kamil Kwiatkowski
630
(7,37%)
-
5
Piotr Paweł Bielaszka
375
(4,38%)
-
7
Jolanta Maria Motyka
155
(1,81%)
-
8
Barbara Łuszcz
462
(5,40%)
-
6
Bogusława Wajda
265
(3,10%)