Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bobrek.
Pokaż więcej
Roman Paweł Wieteska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
15
(10,64%)
Czesław Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR
62
(43,97%)
Karolina Korczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(45,39%)
Okręg 2
Sołectwo Bobrek-Kolonia.
Pokaż więcej
Beata Szewczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(12,65%)
Regina Janina Witkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR
96
(57,83%)
Marek Paweł Adamczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(29,52%)
Okręg 3
Sołectwa: Biała Góra, Krzemień, Boska Wola.
Pokaż więcej
Mieczysław Sitkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR
32
(27,59%)
Marzena Ośka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(72,41%)
Okręg 4
Sołectwa: Boże, Małe Boże, Ducka Wola.
Pokaż więcej
Michał Romuald Chodowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR
66
(37,93%)
Elżbieta Korczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
108
(62,07%)
Okręg 5
Sołectwo Dobieszyn.
Pokaż więcej
Renata Barbara Zaręba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(17,28%)
Jan Chryzostom Czachowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR
61
(37,65%)
Kamil Sumiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(45,06%)
Okręg 6
Sołectwa: Lipskie Budy, Kolonia Sielce.
Pokaż więcej
Ilona Sajewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR
41
(36,61%)
Bożena Hanna Kucharska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(63,39%)
Okręg 7
Sołectwa: Sielce, Sułków, Olszowa Dąbrowa.
Pokaż więcej
Radosław Lusztyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(50,34%)
Rafał Andrzej Ćwiek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR
42
(28,57%)
Edyta Ofiara
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(21,09%)
Okręg 8
Sołectwo Podlesie-wieś Podlesie Duże.
Pokaż więcej
Danuta Mac
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(66,01%)
Jerzy Sylwester Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(33,99%)
Okręg 9
Sołectwo Podlesie-wsie: Podlesie Małe, Grabowy Las.
Pokaż więcej
Piotr Michalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR
68
(70,10%)
Grażyna Dębska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(29,90%)
Okręg 10
Sołectwa: Ksawerów Nowy, Ksawerów Stary.
Pokaż więcej
Aleksandra Górnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(23,65%)
Dariusz Zakrzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR
14
(9,46%)
Bernarda Agnieszka Adach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(38,51%)
Marzena Rokicińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"
42
(28,38%)
Okręg 11
Sołectwa: Niedabyl, Pokrzywna.
Pokaż więcej
Albert Tula
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(52,68%)
Karol Grudzień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR
11
(9,82%)
Adam Pietrusiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(37,50%)
Okręg 12
Sołectwo Stromiec-ulice: Białobrzeska, Folwarczna, Warecka, Strażacka, Piaski.
Pokaż więcej
Michał Ziółkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
127
(63,82%)
Grzegorz Kierzkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(36,18%)
Okręg 13
Sołectwo Stromiec-ulice: Poświętna, Łąkowa, Radomska, Szkolna, Nowa, Cicha, Spacerowa, Stok, Dolna, Miła, Złota, Słoneczna, Brzozowa, Parkowa, Staskie, Chabrowa, Wrzosowa, Różana.
Pokaż więcej
Sylwester Marut
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
167
(62,08%)
Milena Wanda Szulik-Zielińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102
(37,92%)
Okręg 14
Sołectwa: Marianki, Piróg.
Pokaż więcej
Hubert Podstawek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(22,48%)
Sylwester Rzepka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR
22
(17,05%)
Andrzej Marcin Miszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
38
(29,46%)
Mirosława Lidia Stachera
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(31,01%)
Okręg 15
Sołectwo Stromiecka Wola.
Pokaż więcej
Paweł Podsiadło
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(34,51%)
Sławomir Zbigniew Wieteska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR
74
(65,49%)