Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część Sołectwa Dąbrówno:-miejscowość Dąbrówno-ulice: Cicha, Dworcowa, Jagiełły, Jodłowa, Księcia Witolda, Łąkowa, Michała Kajki, Miodowa, Mrongowiusza, Polna, Rolna, Sportowa, Zawiszy Czarnego;-miejscowość Jabłonowo.
Pokaż więcej
Katarzyna Anna Bestvater
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ZWALIŃSKIEGO
35
(17,68%)
Tomasz Piotr Werner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BOJAROWSKIEGO
85
(42,93%)
Jadwiga Sieklucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JADWIGI SIEKLUCKIEJ"
9
(4,55%)
Sylwia Teresa Rybczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII JUNKER
19
(9,60%)
Tadeusz Błaszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZALEWSKIEGO
50
(25,25%)
Okręg 2
Część Sołectwa Dąbrówno:-miejscowość Dąbrówno-ulice: Agrestowa, Floriana, Jeziorna, Kościelna, Kościuszki, Krótka, Nadbrzeżna, Osiedleńcza, Ostródzka, Parkowa, Powstańców, Rowowa.
Pokaż więcej
Genowefa Szczepańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ZWALIŃSKIEGO
71
(35,15%)
Paweł Karbowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BOJAROWSKIEGO
88
(43,56%)
Maria Ciszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY OFLENDY
19
(9,41%)
Piotr Szustek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZALEWSKIEGO
24
(11,88%)
Okręg 3
Część Sołectwa Dąbrówno:-miejscowość Dąbrówno-ulice: Akacjowa, Dębowa, Działdowska, Grunwaldzka, Jagiellońska, Jaśminowa, Kalinowa, Klonowa, Leśna, Lidzbarska, Lipowa, Mazurska, Młyn Zamkowy, Modrzewiowa, Ogrodowa, Poprzeczna, Porzeczkowa, Przemysłowa, Rybacka, Rzemieślnicza, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wzgórze Letniskowe Dąbrowa, Zamkowa;-miejscowość: Jakubowo.
Pokaż więcej
Joanna Aldona Kaźmierska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ZWALIŃSKIEGO
48
(26,23%)
Damian Tański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BOJAROWSKIEGO
57
(31,15%)
Teresa Marianna Oflenda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY OFLENDY
42
(22,95%)
Maria Fierek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZALEWSKIEGO
36
(19,67%)
Okręg 4
Sołectwa:-Brzeźno Mazurskie;-Leszcz.
Pokaż więcej
Bartosz Sołtan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ZWALIŃSKIEGO
63
(58,33%)
Janina Kurgan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BOJAROWSKIEGO
31
(28,70%)
Irena Wanda Jędrzejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZALEWSKIEGO
14
(12,96%)
Okręg 5
Sołectwa:-Lewałd Wielki;-Odmy.
Pokaż więcej
Mariola Kilian
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ZWALIŃSKIEGO
65
(50,00%)
Adrian Kliniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BOJAROWSKIEGO
65
(50,00%)
Okręg 6
Sołectwa:-Okrągłe;-Wądzyn.
Pokaż więcej
Honorata Gabriela Wolska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ZWALIŃSKIEGO
47
(58,75%)
Marek Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BOJAROWSKIEGO
33
(41,25%)
Okręg 7
Sołectwo Gardyny.
Pokaż więcej
Elżbieta Roguszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BOJAROWSKIEGO
17
(19,10%)
Michał Mielczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZALEWSKIEGO
72
(80,90%)
Okręg 8
Sołectwa:-Łogdowo;-Osiekowo.
Pokaż więcej
Ryszard Górzkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ZWALIŃSKIEGO
38
(47,50%)
Piotr Sztymelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BOJAROWSKIEGO
42
(52,50%)
Okręg 9
Sołectwo Tułodziad.
Pokaż więcej
Jolanta Barbara Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ZWALIŃSKIEGO
61
(60,40%)
Lidia Elżbieta Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BOJAROWSKIEGO
11
(10,89%)
Jacek Królikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZALEWSKIEGO
29
(28,71%)
Okręg 10
Sołectwo Elgnowo.
Pokaż więcej
Iwona Olejnik-Łukasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ZWALIŃSKIEGO
73
(57,48%)
Piotr Hnida
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BOJAROWSKIEGO
39
(30,71%)
Katarzyna Gajek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZALEWSKIEGO
15
(11,81%)
Okręg 11
Sołectwo Wierzbica.
Pokaż więcej
Kamil Tomasz Ruciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ZWALIŃSKIEGO
96
(67,13%)
Jan Napiórkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BOJAROWSKIEGO
6
(4,20%)
Ryszard Sołobodowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZALEWSKIEGO
41
(28,67%)
Okręg 12
Część Sołectwa Marwałd:-miejscowość Marwałd
Pokaż więcej
Dariusz Grosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ZWALIŃSKIEGO
73
(59,35%)
Danuta Pikula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BOJAROWSKIEGO
50
(40,65%)
Okręg 13
Część Sołectwa Marwałd-miejscowość Fiugajki;-Sołectwo Jagodziny
Pokaż więcej
Andrzej Boczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ZWALIŃSKIEGO
47
(54,65%)
Marta Złotoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BOJAROWSKIEGO
18
(20,93%)
Witold Piotr Dembkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZALEWSKIEGO
21
(24,42%)
Okręg 14
Sołectwo Ostrowite; Część Sołectwa Samin: miejscowość Samin od nr 1 do nr 49.
Pokaż więcej
Regina Sokołowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ZWALIŃSKIEGO
55
(31,25%)
Aneta Trzeciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BOJAROWSKIEGO
13
(7,39%)
Grzegorz Kamil Ampulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZALEWSKIEGO
108
(61,36%)
Okręg 15
Część Sołectwa Samin: miejscowość Samin od nr 50 do końca, Sołectwo Saminek.
Pokaż więcej
Malwina Nowicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ZWALIŃSKIEGO
105
(64,81%)
Jan Erdmann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BOJAROWSKIEGO
15
(9,26%)
Roman Wańkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZALEWSKIEGO
42
(25,93%)