Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ul. Armii Krajowej, ul. Adama Asnyka, ul. gen. Józefa Bema, ul. Bohaterów Getta, ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, ul. Władysława Broniewskiego, ul. Jana Brzechwy, ul. Fryderyka Chopina, ul. Marii Dąbrowskiej, al. Dębowa, ul. Arkadego Fiedlera, ul. Aleksandra Fredry, ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ul. Głucha, al. Jana Pawła II, ul. Jana Kasprowicza, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Kombatantów, ul. Marii Konopnickiej, ul. Mikołaja Kopernika, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Ignacego Kraszewskiego, ul. Metalowców, ul. Adama Mickiewicza, ul. Czesława Miłosza, ul. Gustawa Morcinka, ul. Myśliborska, ul. Zofii Nałkowskiej, ul. Cypriana Kamila Norwida, ul. Elizy Orzeszkowej, ul. Parkowa, park Miejski, ul. Piastowska, ul. Józefa Piłsudskiego, ul. Bolesława Prusa, ul. Przyjaciół Żołnierza, ul. Władysława Reymonta, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Słoneczna, ul. Spacerowa, ul. Leopolda Staffa, ul. Stalowa, ul. Andrzeja Struga, ul. Strzegomska, ul. Szpitalna, ul. gen. Romualda Traugutta, ul. Juliana Tuwima, ul. Wiejska, ul. Henryka Worcella, ul. Wrocławska, ul. Józefa Wybickiego, ul. Stanisława Wyspiańskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KRZYSZTOFA KOWALCZYKA
-
5
Dagmara Ewa Dolecka
39
(1,42%)
-
1
Grzegorz Olszewski
524
(19,02%)
-
4
Joanna Władysława Grabowska
31
(1,13%)
-
2
Dorota Teresa Domińska-Werbel
135
(4,90%)
-
3
Małgorzata Janina Bobowska
97
(3,52%)
-
6
Czesław Andreasik
22
(0,80%)
-
8
Tomasz Gaździcki
133
(4,83%)
-
7
Krzysztof Tomasz Patrzek
45
(1,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Małgorzata Renata Szura
19
(0,69%)
-
2
Łukasz Dąbrowski
79
(2,87%)
-
1
Michał Paprocki
208
(7,55%)
-
4
Sylwester Cichocki
50
(1,81%)
-
5
Ewelina Anna Żukiewicz
43
(1,56%)
-
6
Stanisław Michał Duszeńko
37
(1,34%)
-
3
Krystyna Bożena Litwińska
66
(2,40%)
-
8
Monika Małgorzata Jania
25
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILIANA BERY RAZEM
-
5
Monika Małgorzata Dudkowska
34
(1,23%)
-
2
Daniel Zdzisław Iwański
219
(7,95%)
-
3
Michał Bander
164
(5,95%)
-
1
Emilian Stanisław Bera
470
(17,06%)
-
4
Bogumiła Janina Cieślik
30
(1,09%)
-
6
Edyta Klaudia Mikulska
66
(2,40%)
-
7
Łukasz Piotr Tomaszewski
103
(3,74%)
-
8
Agnieszka Rynkiewicz
32
(1,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAWORSKA PRAWICA INICJATYWA IDEI
-
2
Wojciech Stanisław Szwaluk
14
(0,51%)
-
1
Halina Stanisława Karło
32
(1,16%)
-
5
Małgorzata Katarzyna Karpiej
10
(0,36%)
-
3
Szymon Witold Olszewski
19
(0,69%)
-
6
Mirosław Damian Mazurek
6
(0,22%)
-
4
Bogusława Izabela Natorska
3
(0,11%)
Okręg 2
pl. Bankowy, ul. Barbary, ul. Bolesława Chrobrego, ul. Cicha, ul. Stefana Czarnieckiego, ul. Jarosława Dąbrowskiego, ul. Dworcowa, ul. Drukarska, ul. Grunwaldzka, ul. Klasztorna, ul. Kolejowa, ul. Kościelna, ul. Krótka, ul. Bolesława Limanowskiego, ul. Lipowa, ul. Legnicka, ul. Waleriana Łukasińskiego, ul. św. Marcina, Aleja Pięciuset Lat Reformacji, park Pokoju, ul. Piwna, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego, ul. Przechodnia, ul. Mikołaja Reja, ul. Franklina Roosevelta, Rynek, ul. Ignacego Rzeckiego, ul. Rzeczna, pl. Seniora, ul. Staromiejska, ul. Stanisława Staszica, ul. Szkolna, ul. Środkowa, ul. Stanisława Wokulskiego, pl. Wolności, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego od nr 1 do nr 6 i od nr 31 do nr 39b, ul. Zamkowa, ul. Zielona, ul. Stefana Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KRZYSZTOFA KOWALCZYKA
-
7
Maria Grażyna Pańczyk
40
(1,96%)
-
4
Izabela Maria Zielińska
24
(1,18%)
-
5
Krzysztof Tomasz Patrzek
46
(2,25%)
-
2
Andrzej Adam Madej
106
(5,19%)
-
1
Jacek Mieczysław Wieczorek
260
(12,74%)
-
3
Monika Barbara Tryl
22
(1,08%)
-
6
Wioletta Marta Słowińska
27
(1,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Anna Rejman
18
(0,88%)
-
4
Jarosław Bolesław Kaszkowiak
18
(0,88%)
-
3
Elżbieta Wojtków
32
(1,57%)
-
1
Aneta Kucharzyk
343
(16,81%)
-
2
Mateusz Andrzej Sajdak
19
(0,93%)
-
5
Teresa Ewa Mikielewicz
7
(0,34%)
-
6
Piotr Andrzej Pietrzak
15
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILIANA BERY RAZEM
-
1
Ewelina Agnieszka Szynkler
375
(18,37%)
-
7
Kamil Adam Ptaszyński
56
(2,74%)
-
5
Mariola Maria Filiks
46
(2,25%)
-
4
Krzysztof Kamil Bojakowski
29
(1,42%)
-
3
Monika Izabela Kopeć
95
(4,65%)
-
2
Marcin Piotr Jankowski
168
(8,23%)
-
6
Beata Krystyna Błaszczak-Rzepka
48
(2,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAWORSKA PRAWICA INICJATYWA IDEI
-
2
Zbigniew Andrzej Dynowski
38
(1,86%)
-
1
Krzysztof Detyna
185
(9,06%)
-
4
Elżbieta Grażyna Makowska
5
(0,24%)
-
5
Sylwia Ewa Taniukiewicz
11
(0,54%)
-
3
Jolanta Anna Mirocha
8
(0,39%)
Okręg 3
ul. Bolesława Krzywoustego, ul. Bolesława Rogatki, ul. Chemików, ul. Jurija Gagarina, ul. Kręta, ul. Królowej Jadwigi, ul. Królowej Marysieńki, ul. Księżnej Agnieszki, ul. Kuziennicza, ul. Kwiatowa, ul. Lubińska, ul. 1 Maja, ul. Mała, ul. Stanisława Moniuszki, ul. Muzyczna, ul. Gabriela Narutowicza, ul. Ignacego Paderewskiego, ul. Prosta, ul. Ptasia, ul. Robotnicza, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Spokojna, ul. Sporna, ul. Starojaworska numery nieparzyste od nr 1 do nr 31 oraz numery parzyste od nr 2 do nr 14a, ul. Karola Szymanowskiego, ul. Henryka Wieniawskiego, ul. Władysława Jagiellończyka, al. Wojska Polskiego, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego od nr 7 do nr 30a, ul. Zagrodowa, ul. Żwirowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KRZYSZTOFA KOWALCZYKA
-
3
Jaromir Lemański
88
(3,69%)
-
4
Honorata Irena Kulig
64
(2,68%)
-
1
Krzysztof Mariusz Kowalczyk
481
(20,18%)
-
5
Marcin Bartłomiej Kurzeja
5
(0,21%)
-
7
Edyta Sylwia Bienias
23
(0,96%)
-
2
Leszek Szczepan Dublański
106
(4,45%)
-
6
Ada Spiesz
14
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Danuta Dziatkowiak
11
(0,46%)
-
5
Alicja Palińska
32
(1,34%)
-
7
Maciej Grzegorz Jania
13
(0,55%)
-
4
Aleksandra Aldona Jurkiewicz
22
(0,92%)
-
1
Roman Zawada
283
(11,87%)
-
2
Gabriela Maria Szafarowska
55
(2,31%)
-
3
Tadeusz Zbigniew Zatorski
216
(9,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILIANA BERY RAZEM
-
6
Grzegorz Jan Nitkiewicz
35
(1,47%)
-
1
Małgorzata Beata Świderska
206
(8,64%)
-
3
Longina Honorata Gaszyńska
209
(8,77%)
-
5
Tomasz Arkadiusz Kopeć
38
(1,59%)
-
7
Robert Roman Bauer
65
(2,73%)
-
4
Henryk Adam Buczak
59
(2,47%)
-
2
Jadwiga Barbara Wojda-Elbrah
292
(12,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAWORSKA PRAWICA INICJATYWA IDEI
-
1
Dorota Joanna Duda
30
(1,26%)
-
5
Mariola Czerniawska
10
(0,42%)
-
2
Mariusz Piotr Duziak
4
(0,17%)
-
4
Dawid Patryk Gierczyk
19
(0,80%)
-
3
Irena Żebrowska
4
(0,17%)
Okręg 4
ul. Boczna, ul. Cukrownicza, ul. Romana Dmowskiego, ul. Jasna, ul. Wojciecha Korfantego, ul. Piękna, ul. Władysława Sikorskiego, ul. Starojaworska numery parzyste od nr 16 do nr 32a oraz numery od nr 33 do nr 142b, ul. Księdza Prałata Zbigniewa Tracza, ul. Widokowa, ul. Wincentego Witosa, ul. Zachodnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KRZYSZTOFA KOWALCZYKA
-
1
Anna Danuta Kozak
272
(10,99%)
-
5
Mateusz Piotr Witkowski
42
(1,70%)
-
2
Izabela Anna Aniołek
74
(2,99%)
-
3
Rafał Krzysztof Sala
54
(2,18%)
-
4
Anna Maria Gaździcka
38
(1,54%)
-
6
Mirosław Górski
31
(1,25%)
-
7
Katarzyna Mieczysława Uziałko
53
(2,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Zbigniew Adam Wiśniewski
17
(0,69%)
-
3
Marta Beata Witek
151
(6,10%)
-
2
Teresa Apolonia Prokopek-Stępniak
234
(9,45%)
-
5
Dawid Zieliński
33
(1,33%)
-
1
Marlena Katarzyna Jakóbczyk
141
(5,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILIANA BERY RAZEM
-
1
Maciej Józef Pawlinow
496
(20,04%)
-
7
Krystyna Wanda Ostapiuk
212
(8,57%)
-
2
Wojciech Oślak
123
(4,97%)
-
4
Bogusława Małecka
55
(2,22%)
-
3
Zygmunt Stanisław Ziółkowski
146
(5,90%)
-
5
Wiesław Stawarski
88
(3,56%)
-
6
Magdalena Urszula Szczygieł
87
(3,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAWORSKA PRAWICA INICJATYWA IDEI
-
2
Miłosz Wojciech Zapaśnik
48
(1,94%)
-
1
Tomasz Suchodolski
47
(1,90%)
-
3
Weronika Aleksandra Krok
8
(0,32%)
-
5
Czesław Michalczewski
12
(0,48%)
-
4
Anetta Maria Szydłowska
13
(0,53%)