Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Lutocin

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    SOŁECTWO: BOGUSZEWIEC

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Lewandowska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    20 (22,73%)

    Marek Pesta

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    21 (23,86%)

    Katarzyna Jankiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KOŁODZIEJSKIEGO

    40 (45,45%)

    Mariusz Pietruszyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO

    7 (7,95%)

    Okręg 2

    SOŁECTWO CHROMAKOWO, MIEJSCOWOŚCI: JAKUBOWO, PAULINOWO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Oryl

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    18 (15,00%)

    Sebastian Cymerman

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    36 (30,00%)

    Jolanta Ewa Jarzynka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KOŁODZIEJSKIEGO

    13 (10,83%)

    Anna Laskowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO

    53 (44,17%)

    Okręg 3

    SOŁECTWO CHRAPOŃ

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Przemysław Jasiński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    59 (42,45%)

    Józef Piwowarski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KOŁODZIEJSKIEGO

    57 (41,01%)

    Mariusz Szymański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO

    23 (16,55%)

    Okręg 4

    SOŁECTWA: DĘBÓWKA, SZONIEC MIEJSCOWOŚĆ: PSOTA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Górski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    38 (26,57%)

    Mariusz Piotr Kumor

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KOŁODZIEJSKIEGO

    60 (41,96%)

    Piotr Goleniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO

    45 (31,47%)

    Okręg 5

    SOŁECTWA GŁĘBOKA, PIETRZYK, MIEJSCOWOŚĆ: SZCZYPIORNIA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marta Szymaniak

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    50 (47,62%)

    Jarosław Bruzda

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    55 (52,38%)

    Okręg 6

    SOŁECTWO JONNE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Anna Serszeń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KOŁODZIEJSKIEGO

    71 (54,20%)

    Jarosław Wrzosek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO

    60 (45,80%)

    Okręg 7

    SOŁECTWA ELŻBIECIN, FELCYN SOŁECTWO LUTOCIN ul. M. KONOPNICKIEJ, RZEMIEŚLNICZA, SIERPECKA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Jakubowski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    59 (42,75%)

    Agnieszka Ostrowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KOŁODZIEJSKIEGO

    48 (34,78%)

    Danuta Boros

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO

    31 (22,46%)

    Okręg 8

    SOŁECTWO LUTOCIN: ul. WYZWOLENIA, OGRODOWA, pl. KOŚCIUSZKI, PONIATOWSKIEGO, REYMONTA, WIATRACZA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Kapela

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    75 (44,64%)

    Eugeniusz Gałka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    55 (32,74%)

    Tomasz Dobies

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO

    38 (22,62%)

    Okręg 9

    SOŁECTWO LUTOCIN ul. ŻEROMSKIEGO, SZKOLNA, LEŚNA, POLNA, ZACISZE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Wacław Krajnik

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    20 (11,70%)

    Szczepan Stankiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    56 (32,75%)

    Artur Kapela

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KOŁODZIEJSKIEGO

    95 (55,56%)

    Okręg 10

    SOŁECTWA: MOJNOWO, PARLIN

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Paweł Sawicki

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    44 (31,65%)

    Grzegorz Krzysztof Jakowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    95 (68,35%)

    Okręg 11

    SOŁECTWA: OBRĘB, ZIMOLZA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Marzec

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    66 (64,71%)

    Krzysztof Łasiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO

    36 (35,29%)

    Okręg 12

    SOŁECTWA: PRZERADZ MAŁY, SIEMCICHY

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Jakub Góralski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    83 (51,88%)

    Krzysztof Borek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    33 (20,63%)

    Piotr Dąbrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KOŁODZIEJSKIEGO

    44 (27,50%)

    Okręg 13

    SOŁECTWA: PRZERADZ NOWY, PRZERADZ WIELKI

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Brdak

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    18 (11,76%)

    Marek Król

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    46 (30,07%)

    Mariusz Szatkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KOŁODZIEJSKIEGO

    89 (58,17%)

    Okręg 14

    SOŁECTWO: SEROKI

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Irena Żulewska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    45 (32,61%)

    Roman Włodzimierz Jakowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    42 (30,43%)

    Joanna Guzanek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO

    51 (36,96%)

    Okręg 15

    SOŁECTWO: SWOJĘCIN

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Andrzej Karolewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    38 (36,89%)

    Marcin Kukowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO

    65 (63,11%)