Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
GMINA MIASTO OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSIEDLA: ŚRÓDMIEŚCIE, WENECJA, KRĘPA, PRUŚLIN
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”
-
1
Krzysztof Mariusz Stojanowski
115
(1,07%)
-
2
Nicola Długiewicz
36
(0,34%)
-
3
Adam Kaik
25
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Dorota Hurna
1 105
(10,30%)
-
4
Izabela Magdalena Plucińska
173
(1,61%)
-
3
Donato Berchicci
181
(1,69%)
-
5
Dawid Barczak
101
(0,94%)
-
2
Marian Ignacy Grzesiak
560
(5,22%)
-
6
Paulina Wawrzyniak
154
(1,43%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Paweł Józef Rajski
4 135
(38,53%)
-
3
Katarzyna Anna Świtała
215
(2,00%)
-
2
Marek Michał Ewiak
360
(3,35%)
-
5
Małgorzata Antonina Płókarz
173
(1,61%)
-
4
Agnieszka Organista
163
(1,52%)
-
6
Rafał Maciej Żelanowski
274
(2,55%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dariusz Józef Perz
106
(0,99%)
-
6
Wojciech Stanisław Niklas
46
(0,43%)
-
1
Elżbieta Danuta Bartol - Podskarbi
252
(2,35%)
-
4
Aneta Izabella Bejma- Wachowska
14
(0,13%)
-
3
Krzysztof Jan Piwek
182
(1,70%)
-
5
Anna Blanka Parzydło
37
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
-
4
Teresa Maria Burkietowicz
146
(1,36%)
-
6
Eliza Ewa Wolańczyk
91
(0,85%)
-
3
Artur Kołaciński
158
(1,47%)
-
1
Tomasz Waldemar Gostomczyk
935
(8,71%)
-
2
Ewa Jolanta Matecka
906
(8,44%)
-
5
Marek Mróz
89
(0,83%)
Okręg 2
GMINA MIASTO OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSIEDLA: KAMIENICE STARE, ZACISZE-ZĘBCÓW, ODOLANOWSKIE, NOWE PARCELE, PARCELE ZACHARZEWSKIE
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”
-
3
Maria Zemska
32
(0,31%)
-
2
Piotr Krzysztof Kosmala
105
(1,01%)
-
1
Grzegorz Jan Urban
90
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Łukasz Kulas
313
(3,00%)
-
1
Karolina Teresa Dera - Szymańska
1 735
(16,64%)
-
3
Mateusz Jakub Grochowski
167
(1,60%)
-
4
Małgorzata Edyta Witczak
161
(1,54%)
-
5
Michał Kulak
105
(1,01%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Andrzej Wojciech Knopiński
2 080
(19,94%)
-
2
Andrzej Stanisław Leraczyk
816
(7,82%)
-
4
Maria Elżbieta Grzeszczyk
397
(3,81%)
-
3
Mariusz Bogdan Nowak
490
(4,70%)
-
5
Ewa Zenona Szkudlarek
100
(0,96%)
-
6
Ewa Mielczarek
385
(3,69%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Ryszard Taciak
386
(3,70%)
-
3
Przemysław Szymon Brychcy
130
(1,25%)
-
5
Karolina Ewa Zybała
57
(0,55%)
-
4
Anna Monika Sadowska
38
(0,36%)
-
6
Mieczysław Antoni Szempiński
52
(0,50%)
-
2
Ewa Lis
113
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
-
2
Dorota Anna Grześkowiak
583
(5,59%)
-
4
Małgorzata Danuta Rapacz
122
(1,17%)
-
3
Mariusz Marcin Kupczyk
321
(3,08%)
-
1
Bartosz Ziółkowski
1 318
(12,64%)
-
5
Oskar Kuczera
133
(1,28%)
-
6
Renata Maria Jaziewicz
200
(1,92%)
Okręg 3
GMINA MIASTO OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSIEDLA: JANA PAWŁA II, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”
-
1
Witold Jan Małecki
137
(1,48%)
-
2
Anastazja Piasecka
51
(0,55%)
-
3
Urszula Mirosława Skrok-Kuczera
34
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Ryszard Tadeusz Pluciński
941
(10,19%)
-
4
Irena Elżbieta Dutkowska
227
(2,46%)
-
2
Jarosław Mieczysław Biernaczyk
258
(2,79%)
-
3
Andrzej Wojciech Żurek
297
(3,22%)
-
6
Maria Gryczka
370
(4,01%)
-
5
Katarzyna Anna Zembska
107
(1,16%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Sylwia Katarzyna Nowicka
1 258
(13,62%)
-
2
Józef Kozan
712
(7,71%)
-
3
Grażyna Katarzyna Kołacka
268
(2,90%)
-
4
Maciej Aleksander Dwornik
341
(3,69%)
-
5
Sylwia Ewa Jakubek
129
(1,40%)
-
6
Tomasz Wojciech Główka
411
(4,45%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Anna Arleta Duczmal
144
(1,56%)
-
3
Jerzy Zdzisław Lisiak
52
(0,56%)
-
2
Karina Magdalena Rudnicka
67
(0,73%)
-
4
Marta Mańka
57
(0,62%)
-
5
Sebastian Maciej Banasiak
34
(0,37%)
-
6
Robert Włodzimierz Wiśniewski
36
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
-
4
Marian Wiktor Nowak
105
(1,14%)
-
2
Piotr Henryk Kuźma
749
(8,11%)
-
1
Leszek Hieronim Michalak
1 067
(11,55%)
-
5
Daria Dorota Jakubek-Szczepaniak
177
(1,92%)
-
3
Anita Świątek
823
(8,91%)
-
6
Hanna Teresa Michałkiewicz-Adam
384
(4,16%)
Okręg 4
GMINA I MIASTO NOWE SKALMIERZYCE
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”
-
3
Robert Cieślak
49
(0,77%)
-
1
Witold Tadeusz Pluta
174
(2,72%)
-
2
Grażyna Krystyna Gzieł
98
(1,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Mirosław Jan Nowacki
779
(12,20%)
-
4
Marcin Jakub Gretka
93
(1,46%)
-
3
Barbara Anna Klaczyńska
156
(2,44%)
-
2
Anna Maria Woźniak -Andrzejuk
135
(2,11%)
-
5
Andrzej Stanisław Ławniczak
734
(11,49%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Michał Ciupka
1 362
(21,33%)
-
3
Katarzyna Krystyna Mikołajczyk
382
(5,98%)
-
2
Jacek Marian Przegienda
249
(3,90%)
-
4
Bogusława Małgorzata Krawczyńska
96
(1,50%)
-
5
Tomasz Brucki
446
(6,98%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Grażyna Maria Jeżyk
61
(0,96%)
-
1
Władysław Jaśkiewicz
504
(7,89%)
-
3
Urszula Niemiec
189
(2,96%)
-
4
Elżbieta Kucharska
86
(1,35%)
-
2
Andrzej Gmerek
213
(3,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
-
1
Karol Antoni Bukowski
300
(4,70%)
-
2
Monika Tomala
128
(2,00%)
-
3
Marzena Krystyna Długiewicz
57
(0,89%)
-
5
Lucyna Teresa Banasiak
48
(0,75%)
-
4
Bartosz Wojciech Będzieszak
47
(0,74%)
Okręg 5
GMINA I MIASTO RASZKÓW, GMINA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”
-
2
Wioleta Krystyna Czech
34
(0,28%)
-
3
Zbyszko Michalak
48
(0,40%)
-
1
Jan Wiertelak
109
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Katarzyna Maria Spiżak
1 515
(12,57%)
-
4
Piotr Lech Rokicki
210
(1,74%)
-
5
Mieczysław Stanisław Chlasta
155
(1,29%)
-
6
Janina Józefa Smętek
291
(2,41%)
-
7
Aneta Katarzyna Franc
291
(2,41%)
-
1
Roman Wacław Pacholczyk
1 426
(11,83%)
-
3
Karolina Magdalena Winiecka
237
(1,97%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Maria Tomaszewska
1 953
(16,20%)
-
3
Robert Strzelczak
488
(4,05%)
-
7
Anna Wojtkowiak
153
(1,27%)
-
2
Damian Rajmund Grądzielewski
938
(7,78%)
-
4
Stanisław Piotr Trawiński
292
(2,42%)
-
5
Jolanta Magdalena Marszał
114
(0,95%)
-
6
Mariusz Kubiak
221
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Marek Nowacki
307
(2,55%)
-
4
Małgorzata Konrad
80
(0,66%)
-
2
Dariusz Ryszard Pryczak
1 017
(8,43%)
-
1
Piotr Walkowski
1 110
(9,21%)
-
6
Janina Eugenia Rutkowska
91
(0,75%)
-
5
Maria Jankowska
109
(0,90%)
-
7
Ryszard Tisch
98
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
-
5
Alina Walenciak
17
(0,14%)
-
1
Marcin Wojciech Siudziński
262
(2,17%)
-
7
Robert Włodarczyk
101
(0,84%)
-
3
Eligiusz Marian Bury
80
(0,66%)
-
4
Maria Karolak
111
(0,92%)
-
6
Elżbieta Więcek
48
(0,40%)
-
2
Anna Magdalena Kryjom -Korzeniewska
151
(1,25%)
Okręg 6
GMINA I MIASTO ODOLANÓW, GMINA PRZYGODZICE, GMINA SOŚNIE, GMINA SIEROSZEWICE
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”
-
1
Ireneusz Wojciech Czech
182
(1,05%)
-
2
Jan Sojka
125
(0,72%)
-
3
Lidia Maria Czubak
90
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Mirosław Śniotała
571
(3,29%)
-
6
Ryszard Kazimierz Nowak
417
(2,40%)
-
9
Paulina Maria Kobusińska
144
(0,83%)
-
3
Zdzisław Jaźwiec
968
(5,57%)
-
7
Wiesława Stryjak
351
(2,02%)
-
5
Wacław Kieremkampt
430
(2,48%)
-
8
Elżbieta Tomczak
322
(1,85%)
-
1
Grzegorz Finke
2 030
(11,69%)
-
4
Danuta Ewa Szwedziak
592
(3,41%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Dariusz Sebastian Berek
614
(3,53%)
-
1
Tomasz Mieczysław Ziąbka
1 365
(7,86%)
-
2
Rafał Jerzy Walkow
588
(3,39%)
-
5
Anna Sikora
333
(1,92%)
-
4
Przemysław Piotr Kaźmierczak
509
(2,93%)
-
7
Krzysztof Jackowski
220
(1,27%)
-
9
Marta Maria Ziętek
162
(0,93%)
-
8
Honorata Agnieszka Sachowska - Barańczak
53
(0,31%)
-
6
Janina Siudzińska
298
(1,72%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Michał Wilczura
977
(5,62%)
-
7
Robert Kaczmarek
621
(3,58%)
-
9
Katarzyna Zawadka
103
(0,59%)
-
8
Anna Mielcarek
159
(0,92%)
-
6
Katarzyna Dulik
129
(0,74%)
-
2
Arkadiusz Jan Wojtczak
800
(4,61%)
-
1
Barbara Szymanowska
778
(4,48%)
-
4
Grzegorz Szubert
307
(1,77%)
-
5
Ewelina Dorota Zawieja
94
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
-
3
Dorota Graczyk
397
(2,29%)
-
4
Zenon Jan Walczak
159
(0,92%)
-
5
Irena Kubica
196
(1,13%)
-
6
Wanda Maria Janeczkowska
17
(0,10%)
-
9
Benedykt Tacik
67
(0,39%)
-
7
Bożena Marta Jabłońska
239
(1,38%)
-
8
Mateusz Szymon Pawłowski
101
(0,58%)
-
2
Wojciech Marek Słodkiewicz
371
(2,14%)
-
1
Józef Włodzimierz Wajs
1 491
(8,58%)