Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Brzyska

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Błażkowa, przysiółki Nagórze, Granice numery: 54 - 104, 203 - 205, 271 - 305, 338, 342, 345, 352

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Stanisław Żyguła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZYSKA

    107 (59,44%)

    Grzegorz Józef Stanek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI

    73 (40,56%)

    Okręg 2

    Sołectwo Błażkowa, przysiółki Nadole, Pagórek numery: 28 - 36, 38, 41 - 53, 105 - 115, 117 - 146, 148 - 151A, 152, 158 - 159, 165, 324 - 329, 335, 340A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Tadeusz Samborski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZYSKA

    70 (44,59%)

    Iwona Barbara Pacana - Czech

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI

    87 (55,41%)

    Okręg 3

    Sołectwo Błażkowa przysiółki Chorzówka, kier. Skurowa, Judek numery: 1 - 26, 39 - 40, 147, 153 - 156B, 160 - 164, parzyste: 166 - 168, 169, 169B - 172, 173 - 173A, 174A - 175, 310 - 323, 330 - 333, 341, 344, 354

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aleksander Piotr Maguda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZYSKA

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Sołectwo Błażkowa, przysiółki: Biadoszyce, Sorys, Równie numery: 104A, 116, 151B, parzyste: 152A - 152B, 157, 167, 169A, 172A - 172B, 174, 175A - 202, 210 - 270, 334, 336, 339, 343, 346 - 348, 350 - 351, 353, 355

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Piotr Baran

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZYSKA

    86 (47,25%)

    Iwona Jadwiga Wadas - Stasiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIADOSZYCE

    96 (52,75%)

    Okręg 5

    Sołectwo Brzyska, przysiółki: Biadoszyce, Młyny numery: 83A, 84B - 84C, 218 - 276, 379, 385, 393, 415, 417, 420

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Sikora

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZYSKA

    50 (32,47%)

    Jan Mszyca

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIADOSZYCE

    77 (50,00%)

    Adrian Mokrzycki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    27 (17,53%)

    Okręg 6

    Sołectwo Brzyska, przysiółki: Nadole, Oś. Słoneczne numery: 4 - 13, 29, 30 - 82, 91 - 93, parzyste: 330 - 330A, 331A, nieparzyste: 337 - 339, 342, 349, parzyste: 358 - 362, nieparzyste: 363 - 365, 366 - 367, nieparzyste: 369 - 371, 372 - 373, nieparzyste: 375 - 377, parzyste: 378 - 380, nieparzyste: 381 - 383, 384, 387, 392, parzyste: 396 - 400, nieparzyste: 401 - 403, 404 - 406, 419, 423, 425

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Jan Furman

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZYSKA

    115 (64,61%)

    Ryszard Piotr Karmelita

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BRZYSKA

    63 (35,39%)

    Okręg 7

    Sołectwo Brzyska przysiółek: Nagórze prawe numery: 83, 84 - 84A, 84D, 85 - 87, 89 - 90A, 162 - 169, 170 - 216A, 340, 357, 361, 370, 388 - 391, nieparzyste: 395 - 399, 422, 424

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Czech

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZYSKA

    110 (61,11%)

    Wojciech Eugeniusz Kolbusz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    70 (38,89%)

    Okręg 8

    Sołectwo Brzyska, przysiółek: Nagórze lewe numery: 88 - 88C, 94 - 161, nieparzyste: 169A - 169B, parzyste: 278 - 278A, parzyste: 356 - 356A, 359, 364, 368, 394, 414

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Nocek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZYSKA

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Sołectwo Brzyska, przysiółki: Zakościele, Jedlinki, Góry numery: 15 - 28A, nieparzyste: 29A - 29B, 279 - 329, 331, 332 - 336, 338, nieparzyste: 341 - 343, 350 - 353, parzyste: 374 - 376, 382, 386, 402, 407 - 411, 416, 421

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Jan Potrzeba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZYSKA

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwo Kłodawa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Madej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZYSKA

    48 (30,97%)

    Jerzy Paweł Jurkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BRZYSKA

    107 (69,03%)

    Okręg 11

    Sołectwo Ujazd

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Józef Żygłowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZYSKA

    101 (50,25%)

    Karol Piotr Dziedzic

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW

    100 (49,75%)

    Okręg 12

    Sołectwo Wróblowa I numery: 42 - 70B, 71 - 71A, 72 - 78, 80 - 84, nieparzyste: 89 - 93, 94 - 97, nieparzyste: 99 - 99A, 102, 105 - 106, nieparzyste: 111 - 113, 116, 121, 125 - 127, 131, 134

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Paweł Papciak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZYSKA

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwo Wróblowa II numery: 1 - 41, nieparzyste: 71B, 79, 85 - 88, 90, parzyste: 98 - 100, nieparzyste: 101 - 103, 104, 107 - 110, parzyste: 112 - 114, nieparzyste: 115 - 117, 118 - 120, 122 - 124, 128 - 130, 132 - 133

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Józef Madejczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZYSKA

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Lipnica Dolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Grzyb

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZYSKA

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwo Dąbrówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Stanisława Cisoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZYSKA

    0 (0,00%)