Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Drohiczyn

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Drohiczyn: ul. Mieszka I, ul. Świętojańska, ul. Warszawska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KRASOWSKIEGO - GMINA Z PASJĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Barbara Kaliszuk
      56 (29,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBINA ŁUKASZEWICZA DROHICZYN - OTWARTA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Julia Sielewoniak
      42 (22,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Andrzej Kosiński
      91 (48,15%)

    Okręg 2

    Drohiczyn: ul. Mikołaja Kopernika, ul. Polna, ul. Jaśminowa, ul. Kasztanowa, ul. Monterska, ul. Biskupa Jędruszuka, ul. 3 Maja, ul. 1 Maja, ul. Wielkiego Księcia Witolda, ul. Prosta, ul. Wojska Polskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KRASOWSKIEGO - GMINA Z PASJĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Antoni Adamczuk
      46 (25,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBINA ŁUKASZEWICZA DROHICZYN - OTWARTA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Barbara Pogorzelska
      71 (38,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Paweł Sorokosz
      66 (36,07%)

    Okręg 3

    Drohiczyn: ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Targowa, ul. Podlaska, ul. Józefa Piłsudskiego, ul. Litewska, ul. Stefana Batorego, ul. Kramczewska, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Bolesława Prusa, ul. Marii Konopnickiej, ul. Olimpijska, ul. Aleja Jaćwieży

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KRASOWSKIEGO - GMINA Z PASJĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Janusz Antoni Motylewicz
      55 (32,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBINA ŁUKASZEWICZA DROHICZYN - OTWARTA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Antoni Trochimiak
      50 (29,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Wojciech Wojtkowski
      65 (38,24%)

    Okręg 4

    Drohiczyn: ul. Nieznanego Żołnierza, ul. Sportowa, ul. Benedyktyńska, ul. Zdrojowa, ul. Adama Mickiewicza, ul. Hołdu Pruskiego, ul. Zygmunta Szmita, ul. Krzysztofa Kluka, ul. Plac Tadeusza Kościuszki, ul. Piastowska, ul. Ratuszowa, ul. Farna, ul. Władysława Jagiełły, ul. Kościelna, ul. Jana z Drohiczyna, ul. Mazowiecka, ul. Zamkowa, ul. Nadbużańska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KRASOWSKIEGO - GMINA Z PASJĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Joanna Barbara Kłopotowska
      18 (11,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBINA ŁUKASZEWICZA DROHICZYN - OTWARTA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Urszula Tomasik
      73 (45,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Teresa Jagiełło
      69 (43,13%)

    Okręg 5

    Drohiczyn: ul. Jana Pawła II, ul. Daniela Romanowicza, ul. Bohaterów Września, ul. Sokołowska, ul. Aleksandra Jagiellończyka, ul. Słoneczna, ul. Kotlarska, ul. Biskupa Łozińskiego, ul. Samuela Różyckiego, ul. Franciszka Dmochowskiego, ul. Wincentego Witosa, ul. Południowa, ul. Ciechanowiecka, ul. Kolonia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KRASOWSKIEGO - GMINA Z PASJĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Karol Konobrodzki
      49 (27,84%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBINA ŁUKASZEWICZA DROHICZYN - OTWARTA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Robert Maciej Krakowiak
      48 (27,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marian Rogowiec
      79 (44,89%)

    Okręg 6

    Chutkowice, Chrołowice, Tonkiele, Wólka Zamkowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KRASOWSKIEGO - GMINA Z PASJĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Małgorzata Sierociuk
      55 (37,93%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBINA ŁUKASZEWICZA DROHICZYN - OTWARTA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Damian Przybyło
      38 (26,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Andrzej Piotr Mańko
      52 (35,86%)

    Okręg 7

    Kłyzówka, Lisowo-Janówek, Minczewo, Runice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KRASOWSKIEGO - GMINA Z PASJĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Sylwester Gawryluk
      49 (28,99%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBINA ŁUKASZEWICZA DROHICZYN - OTWARTA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Anna Izabela Motylewicz
      51 (30,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Antoni Zagubień
      69 (40,83%)

    Okręg 8

    Koczery, Sady, Sieniewice, Sytki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBINA ŁUKASZEWICZA DROHICZYN - OTWARTA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Antoni Sielewoniuk
      68 (42,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Leon Buśko
      93 (57,76%)

    Okręg 9

    Bujaki, Zajęczniki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KRASOWSKIEGO - GMINA Z PASJĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Radosław Sorokosz
      113 (57,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBINA ŁUKASZEWICZA DROHICZYN - OTWARTA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Łukasz Tobiasz Bartosiak
      84 (42,64%)

    Okręg 10

    Lisowo, Miłkowice-Janki, Miłkowice-Paszki, Miłkowice-Stawki, Rotki, Skierwiny

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KRASOWSKIEGO - GMINA Z PASJĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Elżbieta Stefaniuk
      47 (23,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBINA ŁUKASZEWICZA DROHICZYN - OTWARTA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Mieczysław Szczepan Bondarczuk
      75 (36,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Andrzej Miłkowski
      82 (40,20%)

    Okręg 11

    Miłkowice-Maćki, Bryki, Narojki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KRASOWSKIEGO - GMINA Z PASJĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Maciej Jacek Kryszczuk
      30 (16,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBINA ŁUKASZEWICZA DROHICZYN - OTWARTA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Tadeusz Niemyjski
      55 (30,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Antoni Sielewonowski
      48 (26,37%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Rafał Hapoń
      49 (26,92%)

    Okręg 12

    Łopusze, Klepacze, Ostrożany, Smarklice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBINA ŁUKASZEWICZA DROHICZYN - OTWARTA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Andrzej Jaszczołt
      98 (39,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jan Kobus
      151 (60,64%)

    Okręg 13

    Arbasy, Bużyski, Śledzianów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KRASOWSKIEGO - GMINA Z PASJĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Agnieszka Jackowiak
      36 (22,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBINA ŁUKASZEWICZA DROHICZYN - OTWARTA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Krzysztof Łęczycki
      43 (26,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Stanisława Urbańska
      82 (50,93%)

    Okręg 14

    Chechłowo, Obniże, Siekierki, Smorczewo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBINA ŁUKASZEWICZA DROHICZYN - OTWARTA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Józef Daniluk
      100 (63,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marek Tararuj
      57 (36,31%)

    Okręg 15

    Putkowice Nadolne, Putkowice Nagórne, Wierzchuca Nagórna, Wierzchuca Nadbużna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KRASOWSKIEGO - GMINA Z PASJĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Teresa Stefania Pietrasiuk
      52 (35,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBINA ŁUKASZEWICZA DROHICZYN - OTWARTA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jerzy Zgierun
      21 (14,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Waldemar Żero
      75 (50,68%)