Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Osiek Jasielski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Czekaj

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Artur Gortad

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    64 (54,70%)

    Władysław Świątek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    53 (45,30%)

    Okręg 2

    Sołectwo Samoklęski: nr 1 - 46, 48 - 61, 65, 68 - 75, 78 - 95A, 173 - 178, 180 - 189, 194 - 195, 197, 203 - 205, 214 - 223, 226 - 228, nieparzyste: 233 - 235, 236 - 238, 239, 240 - 241, 244 - 250, 253 parzyste: 256 - 258, 259 - 260, 262, 267, 272, 276, nieparzyste: 279 - 281, parzyste: 282 - 288, 299 - 302; 303, 304, 311, 313 - 315, 319, 322

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Franciszek Ociesielski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI

    60 (28,85%)

    Piotr Paweł Wojdacz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    67 (32,21%)

    Marcin Marek Kudłaty

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    20 (9,62%)

    Tadeusz Marcin Łącki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW

    61 (29,33%)

    Okręg 3

    Sołectwo Samoklęski: nr 47, 63, 66, 77, 98 - 172, 179, 193, parzyste: 198 - 200, 207 - 211, 225, 230 - 232, 234, 239, 242 - 243, 251 - 252, 254 - 255, 257, 261, 264 - 265, 268 - 271, 273 - 275, 277 - 278, 280, nieparzyste: 283 - 289, 290 - 298, 305 - 312, 316, 317, 318

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Paweł Mroczka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI

    56 (27,86%)

    Krzysztof Władysław Kiciliński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    120 (59,70%)

    Zdzisław Jan Mastej

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    25 (12,44%)

    Okręg 4

    Sołectwo Pielgrzymka: nr 69 - 135, 138A - 150, 152 - 155, 157, 160 - 161, 163 - 165, 168, 171 - 175, 176, 179 - 180, 181, 183, 186, 188, 189, 193, 194, 195, 197, 203

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Daniel Piotr Żarnowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    74 (41,57%)

    Dariusz Krzysztof Brej

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    104 (58,43%)

    Okręg 5

    Sołectwo Pielgrzymka: nr 1A, 1 - 64, 65, 136 - 138, 148, 151, parzyste: 156 - 158, 159, 162, 166, parzyste: 170 - 174, 177 - 178, 182, 187, 191 - 192, 196, 198, 199, 200

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Brączyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    91 (46,91%)

    Paweł Józef Ciuła

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    103 (53,09%)

    Okręg 6

    Sołectwo Mrukowa: nr 1 - 37, 39 - 55, nieparzyste: 57 - 61, 62 - 65, 67 - 68, 76, 79, 83, 102, 123, 131, 135 - 140, 143, 145 - 148, 150 - 151, 154, 157, 158

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Marcin Ropa

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    59 (52,68%)

    Edyta Twardzik

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    53 (47,32%)

    Okręg 7

    Sołectwo Mrukowa: nr 38, parzyste: 56 - 58, 66, 69 - 75, 77 - 78, 80 - 82, 84 - 101, 103 - 122, 124 - 130, 132 - 134, 141 - 142, 144, 149, 152 - 153

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Daniel Socha

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    59 (49,17%)

    Witold Sebastian Bobula

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    25 (20,83%)

    Janusz Antoni Bilski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    36 (30,00%)

    Okręg 8

    Sołectwo Osiek Jasielski: nr 1 - 20, 22 - 62, 67 - 68, 88 - 92, parzyste: 94 - 96, 97, 101 - 143, 161, 173 - 174, 178, parzyste: 182 - 186, 187 - 188, nieparzyste: 195 - 199, 204 - 205, 211 - 212, nieparzyste 233 - 243

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Franciszek Źrebiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI

    105 (73,94%)

    Paweł Józef Kuklewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    37 (26,06%)

    Okręg 9

    Sołectwo Osiek Jasielski: nr 21, 63 - 66, 69 - 87, nieparzyste: 93 - 95, 98 - 99, 145 - 160, 162 - 172, 175 - 176, 179 - 181, 183, 189 - 194, parzyste: 196 - 200, 201 - 203, 206 - 210, 213 - 232, parzyste 236 - 244, 246, 247, 248, 251, 245, 255, 254

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Władysław Pepera

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI

    143 (74,09%)

    Albin Wierdak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    50 (25,91%)

    Okręg 10

    Sołectwo Zawadka Osiecka: nr 1 - 16, parzyste 18 - 20, 21 - 22, 24 - 25, 30 - 37, 39, 49 - 51, 53 - 54, parzyste: 58 - 62, 63 - 66, 79 - 84, 91 - 95, 105, 116, 129, 132, nieparzyste: 135 - 135A, 141 - 143, 145, nieparzyste: 149 - 151, 152, 158 - 159, nieparzyste: 161 - 167, 168 - 177, 178 - 181, 185, 187

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Bobula

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI

    39 (24,84%)

    Henryka Maria Gumienna

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    111 (70,70%)

    Adam Stanisław Wickowski

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    7 (4,46%)

    Okręg 11

    Sołectwo Zawadka Osiecka: nieparzyste: 17 - 19, 23, 26 - 29, parzyste: 38 - 40, 41 - 47, 52, 55 - 57, nieparzyste: 59 - 61, 67 - 78, 85 - 90, 98 - 104, 106 - 115, 117 - 128, 130, 133 - 134, 136 - 140, parzyste: 144 - 146, 147, 150, 153 - 157, parzyste: 160 - 166, 182, 189

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Stanisława Bobula

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI

    46 (25,84%)

    Tadeusz Gumienny

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    103 (57,87%)

    Ewa Mariola Mroczka

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    29 (16,29%)

    Okręg 12

    Sołectwo Załęże: nr 1 - 4, 14, 57, 68 - 77, 79 - 82, 84 - 121, 123 - 126, 130 - 133, 135, 143 - 149, 157, 161 - 169, nieparzyste: 171 - 173, 176 - 186, 193 - 194, 198 - 209, 210, 212, 219

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Stachurski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI

    9 (5,81%)

    Piotr Paweł Kurcz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    98 (63,23%)

    Anna Sławniak

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    48 (30,97%)

    Okręg 13

    Sołectwo Załęże: nr 5 - 13, 15 - 56, 58 - 67, 69, 78, 83, 122, 127 - 128, parzyste: 134 - 136, 137 - 142, 150 - 156, 158 - 160, parzyste: 170 - 174, 175, 181, 187 - 192, 196 - 197, 204, 207 - 209, 211, 215, 218

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Elżbieta Leśniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI

    4 (3,05%)

    Kazimierz Józef Wygonik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    77 (58,78%)

    Maria Buczyńska

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    50 (38,17%)

    Okręg 14

    Sołectwo Świerchowa: nr 1 - 36, 39 - 48, 50 - 51, 53 - 60, 75, 108, 115, 120 - 122, 124 - 126, 130, 135, 143, 146, parzyste: 150 - 152, parzyste: 156 - 158, 159, 162, 165, parzyste: 170 - 172, 173, 174, 176 - 177, 179 - 181, 188 - 190, 192 - 194, 197, 200, 201, 206, 208

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Alicja Forystek-Haśko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI

    27 (19,15%)

    Renata Danuta Dykas

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    57 (40,43%)

    Mariusz Grzegorz Zagórski

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    57 (40,43%)

    Okręg 15

    Sołectwo Świerchowa: nr 37, 49, 52, 61 - 74, 76 - 106, 109 - 114, 117 - 119, 123, 128 - 129, 131 - 132, 136 - 141, 144 - 145, 148 - 149, nieparzyste: 151 - 153, 154 - 155, 157, 160 - 161, 163 - 164, 166 - 169, 171, 175, 178, 182 - 187, 191, 195, 196, 199, 203, 207

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Zdzisława Zawisza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI

    4 (2,90%)

    Julian Marek Bolek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    43 (31,16%)

    Marek Grzegorz Kiełbasa

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    91 (65,94%)