Wychowankowie Szydłowianki Szydłowiec i i Juniora Radom zagrali z reprezentacji Polski

/W.Ł./
4:1 wygrała reprezentacja Polski w krajowym składzie z Macedonią podczas zgrupowania w Turcji. W składzie "biało-czerwonych" zagrali dwaj piłkarze z naszego regionu, Dominik Furman, wychowanek Szydłowianki Szydłowiec i Tomasz Kupisz, wychowanek Juniora Radom.

Obaj nasi futboliści obecnie grają w zespołach T-Mobile Ekstraklasy. Furman gra w Legii Warszawa, a Kupisz w Jagielloni Białystok.
Dla Furmana był to absolutny debiut w reprezentacji Polski, Kupisz zagrał po raz trzeci.

Furman zagrał 45 minut drugiej połowy, Kupisz na boisku pojawił się w 59 minucie meczu.
Furman zaliczył asystę przy trzeciej bramce zdobytej przez Artura Jędrzejczyka. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Jędrzejczyk pokonał bramkarza Macedonii strzałem głową. Z kolei Kupisz zaliczył asystę przy czwartym golu strzelonym przez Waldemara Sobotę.

Polska - Macedonia 4:1 (2:0), Arkadiusz Milik 11, Szymon Pawłowski 23, Artur Jędrzejczyk 63, Waldemar Sobota 79 - Dejan Blaževski 87

Polska: Łukasz Skorupski - Łukasz Broź, Artur Jędrzejczyk (84. Adam Danch), Tomasz Jodłowiec, Jakub Rzeźniczak (46. Bartosz Rymaniak) - Paweł Wszołek (46. Waldemar Sobota), Daniel Łukasik (46. Dominik Furman), Przemysław Kaźmierczak, Szymon Pawłowski (75. Arkadiusz Piech), Jakub Kosecki (59. Tomasz Kupisz) - Arkadiusz Milik.