Wygrana Broni Radom oraz remisy Orła Wierzbica i Pilicy Białobrzegi

/SzS/
Broń grała z Łysicą na zaśnieżonym boisku
Broń grała z Łysicą na zaśnieżonym boisku S. Szymczak
Czwarty sparingowy mecz wygrali w środę piłkarze trzecioligowej Broni. Juniorzy tego klubu8 zremisowali z Orłem Wierzbica. Z kolei w Tomaszowie Mazowieckim bezbramkowo zremisowała Pilica Białobrzegi

Broń Radom - Łysica Bodzentyn 4:2 (2:2), Leśniewski 9, Nowosielski 40, Oshikoya 65, Bojek 68 - Gardynik 31, Anduła 43.
Broń: Wnukowski - Ankurowski, Gorczyca (70 Krukowski), Skórnicki (46 Budziński), Wicik, Nogaj (46 Bojek), Oshikoja, Sałek, Nowosielski, Leśniewski (70 Modzelewski), Marczak (70 Stefański).
TRZY ASYSTY MARCZAKA
Piłkarze Broni odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu. Tym razem pokonali lidera trzeciej ligi małopolsko - świętokrzyskiej. Koncertowe spotkanie rozegrał duet Piotr Nowosielski - Mariusz Marczak. Ten drugi, zaliczył w tym meczu trzy asysty.
W ostatnich 20 minutach, na boisku pojawiło się kilku juniorów, a mimo to, gra Broni nadal wyglądała dobrze. Sytuacji do podwyższenia rezultatu było co najmniej kilka. Trzeba też przyznać, że na początku drugiej połowie to Łysica miała swoje szanse na strzelenie bramek.
W radomskim zespole nie zagrali z powodu kontuzji, Michała Majos (bramkarz), Norbert Rdzanek i Wiktor Lach.

Lechia Tomaszów - Pilica Białobrzegi 0:0.
Pilica: Młodziński (46 Bolek) - Rawski (46 Karbowniak), Moryc, Janakowski (40 Orłowski), Ziemnicki, Barzyński (46 Hernik), Sala, Oziewicz (46 Majewski), Wnuk, Kornacki (65 Barzyński), Matulka.
SZANSA WNUKA
Twardy i zacięty pojedynek na stadionie w Tomaszowie Mazowieckim rozegrały oba zespoły. Po przerwie Kacper Wnuk miał dwie dogodne sytuacje.

Broń Radom juniorzy starsi - Orzeł Wierzbica 1:1 (1:0), Krukowski - Ziętek.
Orzeł: Czarnota - Molga, Zieliński, Wachowicz, P. Jarząbek, Szyszka, Stąpór, Michalski, Kosela, Orzechowski, Śliwiński oraz Bursa, I. Jarząbek.