Wygrana Broni Radom z rezerwami Znicza Pruszków

SzS
Piłkarze Broni wygrali 3:0 z rezerwami Znicza
Piłkarze Broni wygrali 3:0 z rezerwami Znicza Sylwester Szymczak
Piłkarze Broni Radom, w meczu czwartej ligi, pokonali 3:0 ekipę rezerw Znicza Pruszków.

Broń Radom - Znicz II Pruszków 3:0 (0:0)
Bramki: samobójcza 53, Nogaj 58, Nowosielski 61
Broń: Kula - Korcz, Wiktor Kupiec, Wojciech Kupiec, Wicik, Nogaj, Sala (88 Góźdź), Nowosielski, Imiela, Putin (83 Więcek), Czarnecki.
Bardzo długo męczyli się gospodarze z młodym zespołem z Pruszkowa. Przez ponad 50 minut przyjezdni bronili się momentami cały zespołem, wybijali piłkę na oślep i tylko od czasu do czasu próbowali przeprowadzić jakąś kontrę.
Do 53 minuty obraz gry wyglądał identycznie. Wtedy to jeden z defensorów Znicza tak niefortunnie podawał piłkę głową do swojego bramkarza, że trafił do siatki.
Kolejne gole padły bardzo szybko. Najpierw z ostrego kąta przymierzył Przemysław Nogaj, a w 61 minucie wynik ustalił Piotr Nowosielski.