Wygrana KP Stanisławice

/pip/
Kamil Potrzebowski (przy piłce) rozegrał bardzo dobre spotkanie. Strzelił drugą bramkę i brał udział niemal przy każdej ofensywnej akcji swojego zespołu. P. Wojnowski
Piłkarze KP Stanisławice w meczu rozegranym na boisku przy ulicy Wiślanej w Kozienicach pokonali zespół Sadownika II Błędów 2:1. Bramki dla zwycięskiej drużyny zdobyli w pierwszej połowie Michał Lecyk i Kamil Potrzebowski.

Mecz stał na bardzo dobrym poziomie. W pierwszej połowie niemal bez przerwy bramkę gości atakowali zawodnicy Stanisławic. Szczególnie niebezpieczni byli strzelcy dwóch bramek, a także Michał Brzostowski i Paweł Wójcik.

Po zmianie stron mecz się wyrównał, a piłkarze z Błędowa zaczęli stwarzać zagrożenie pod bramką Stanisławic. Po jednym z nich padła bramka. Przez ostatnie piętnaście minut goście za wszelką cenę dążyli do wyrównania, ale nawet obecność ich bramkarza w polu karnym przeciwników podczas wykonywania w ostatnich minutach meczu rzutu rożnego nie dała im remisu.