Wygrana siatkarek AZS Politechnika Radomska

/sid/
Siatkarki AZS Politechnika Radomska wygrały 3:0 z Orłem Elbląg
Siatkarki AZS Politechnika Radomska wygrały 3:0 z Orłem Elbląg T. Klocek
Drugoligowa drużyna siatkarek AZS Politechnika Radomska pokonała 3:0 Orzeł Elbląg. W niedzielę radomianki rozegrają awansem spotkanie z AZS BTPS Białystok.

Podopieczne Aleksandra Klimczyka bez straty seta wygrały w Elblągu. Gospodynie jedynie w drugiej partii przeciwstawiły się radomiankom. Prowadziły 22:18, jednak to "akademiczki" wygrały tę odsłonę. W kolejnym secie przy stanie 17:12 na korzyść Elbląga w polu zagrywki radomianek zjawiła się Iwona Pasieczna. Znakomitą serią 11 zagrywek wyprowadziła swój zespół na prowadzenie, które "akademiczki" zdołały utrzymać do końca, jak się okazało ostatniego seta meczu.

Po zakończeniu spotkania w Elblągu radomianki pojechały do Białegostoku, gdzie w niedzielę rozegrają z miejscowym AZS awansem mecz 15. kolejki spotkań II ligi.

Orzeł Elbląg - AZS Politechnika Radomska 0:3 (16:25, 24:26, 19:25).
Politechnika: Nadziałek, Sekutowska, Walczak, Lachowska, Kucharska, Jaroszek - Dobosz (libero) oraz Pasieczna, Karbowska.