Wygrane Broni, Kozienic i Pilicy oraz remis Mazowsza (Zobacz zdjęcia)

/SzS/
Marcin Boguś obrońca Broni, asystował przy pierwszym golu
Trzy czwartoligowe zespoły z regionu radomskiego po sobotnich meczach mogły dopisać do swojego konta komplet punktów. Nie powiodło się ekipie Mazowsza Grójec i KS Warka.

Bardzo dobry mecz ze Skrą Konstancin rozegrali piłkarze Broni. Już do przerwy prowadzili 2:0, a po zmianie stron stracili bramkę po jedynym celnym strzale rywala. W końcowych minutach gości dobił lider tabeli strzelców, Daniel Ciupiński.

Pierwsze zwycięstwo na własnym stadionie odniósł beniaminek z Kozienic. Podopieczni trenera Jacka Prockiego wygrali 2:0 z Koroną Góra Kalwaria po golach Jańczyka i Krupy. Jednak nie zachwycili. Goście, którzy zajmują ostatnie miejsce w tabeli nie wykorzystali rzutu karnego.

Najwięcej powodów do zadowolenia powinni mieć kibice z Białobrzegów. Pilica wreszcie wygrała i to na dodatek na trudnym terenie z UKS Łady.

Najsłabiej w tej kolejce wypadli przedstawiciele powiatu grójeckiego. Mazowsze przegrywało już 0:2 z Naprzodem Zielonki. Po przerwie jednak grójczanie przeważali i wyrównali stan meczu.

Minimalnie z silną drużyną Mszczonowianki przegrała Warka.