Wyjazdowa porażka Broni Radom z Błonianką Błonie

SzS
Fragment meczu Broni z Błonianką
Fragment meczu Broni z Błonianką Sylwester Szymczak
Piłkarze Broni Radom dość niespodziewanie przegrali na wyjeździe z Błonianką Błonie. Do przerwy to radomski zespół zdobył dwie bramki i grał bardzo dobrze. Po tej kolejce Broń straciła fotel lidera.

BŁONIANKA BŁONIE - BROŃ RADOM 4:3 (0:2)
Bramki: Niezgoda 47, Sieński 49, Kudelski 74 z karnego, Dawid Jarczak 90+ 4 - Nowosielski 7, Imiela 9, Czarnecki 66D
Broń: Młodziński - Korcz, Grunt, Wojciech Kupiec, Wicik, Nogaj (75. Leśniewski), Sala (50. Wiktor Kupiec), Nowosielski, Imiela, Putin (60. Więcek), Czarnecki.

- Przemierzyliśmy drogę z nieba do piekła. Niestety w drugiej połowie straciliśmy aż cztery bramki i mam dużo żalu do naszego bloku defensywnego. Nic nie zapowiadało, że w drugiej połowie Błonianka może nam wyrządzić jakąś krzywdę.
Już po 10 minutach Broń prowadziła 2:0. Najpierw Piotr Nowosielski z rzutu wolnego, a za chwilę Adam Imiela po błędzie bramkarza, trafiali do siatki. Jeszcze przed przerwą Broń miała dwie świetne okazje do strzelenia bramki, a w 46 minucie doskonałą szansę miał Kamil Czarnecki. Chwilę później Arkadiusz Nizgoda ładnie uderzył z rzutu wolne i dał drużynie kontaktową bramkę. Nie minęło dwie minuty, a Tomasz Sieński dostał podanie między dwóch obrońców wykorzystał gapiostwo defensywy i wyrównał stan meczu.
Broń podniosła się w 66 minucie. Po ładnej akcji Adama Imieli i dośrodkowaniu Przemysława Nogaja, Kamil Czarnecki głową trafił do siatki.
W 74 minucie w zamieszaniu podbramkowym, Marcin Grunt próbował wybijać piłkę i kopnął rywala w polu karnym. Sędzia podyktował rzut karny, który gospodarze zamienili na bramkę.
Kiedy wydawało się, że będzie remis, w ostatniej akcji Dawid Jarczak wymanewrował defensywę Broni i zdobył czwartą bramkę.