Wyniki 19. kolejki grupy 2 Nice-Sport 2 Klasy A

MN
Dotychczasowy lider, Mogielanka Mogielnica, w 19. kolejce pauzował. Wykorzystał to Sadownik Błędów, który po wygranej nad Powałą Taczów wrócił na pierwsze miejsce, które stracił przed tygodniem.

SKS Potworów - Kraska Jasieniec 2:2 (2:0)
Bramki: Marcin Składowski 15, 25
SKS: Sęk, Postek (60 Łukasik), Rogalski, Grzybowski, Grzegorczyk, Matyśkiewicz, Lesiak, Macierzyński, Królikowski (75 Podziński), Składowski, Gawryś.

Podziałem punktów zakończył się pojedynek dwóch drużyn z dołu tabeli. Po remisie 2:2 ani drużyna z Potworowa, ani ekipa z Jasieńca nie oddaliła się od strefy zagrożonej spadkiem do klasy B. Pierwsza połowa należała do gospodarzy, ale w drugiej inicjatywę przejęli już przyjezdni i ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

Jaguar Wolanów - Sokół Przytyk 0:1 (0:0)
Bramki: Mariusz Soliński 63.
Jaguar: Głogowski, Bilski, Gajos, Kania, Korycki (75 Pawłowski), Marsula, Pilarek, Siara, Wasiak, WIeczorek, Zdonek (46 Kornafel).
Sokół: Mizerski, Kot, Drabik, Rychlicki, Grzegorz Soliński, Szczepaniak, Mariusz Soliński, Śpiewakowski (68 Daniel Szubiński), Kołodziejczyk, Michał Soliński, Korgul (72 Sikora).

Tylko jedną bramkę obejrzeli kibice w trakcie spotkania Jaguara Wolanów z Sokołem Przytyk. Ostatecznie lepszy okazał się wyżej notowany zespół gości, który zwyciężył i zapisał trzy punkty do ligowego konta po golu Mariusza Solińskiego w 63 minucie spotkania.

Chojniak Wieniawa - Zodiak Sucha 3:0 (3:0)
Bramki: Sapieja 15, 20, Ślifirczyk 38.
Chojniak: Indyka, Pełka, Różalski, Porczek, Kusztal Tarka (80 Norek), Ślifirczyk (65 Raczyński), Siwek, Terlecki (50 Jakubczyk), Sapieja, Kowalski (75 Witusiński).

Starcie sąsiadów w tabeli zakończyło się wysokim i pewnym zwycięstwem Chojniaka, który pokonał trzema bramkami Zodiaka Sucha. Mecz był dosyć otwarty i swoje sytuacje mieli jedni i drudzy. Więcej jednak stworzyli ich gospodarze, a co najważniejsze, zamienili je na gole i odnieśli pewne zwycięstwo inkasując trzy punkty.

Orzeł Gielniów - KS Błotnica Stara 1:1 (1:0)
Bramki:
Michurski 42 - dla Orła.

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie Orła Gielniów i KS Błotnica Stara. Do przerwy gospodarze prowadzili, ale w drugiej połowie goście wyrównali i mecz zakończył się podziałem punktów.

Sadownik Błędów - Powała Taczów 4:0 (2:0)
Bramki: Wojtulewicz 16 i 30, Mateusz Krawczyk 65, Adrian Krawczyk 75.
Sadownik: Hubert Krawczak, Masłowski, Boroń, Czarnecki (70 Kornaszewski), Małecki (46 Adrian Krawczyk), Dawid Królikowski, Sybilski, Kulczycki, Mateusz Krawczyk (75 Małachowski), Wojtulewicz, Franczak (70 Krzyżanowski).

Po tygodniu przerwy na pozycję lidera grupy drugiej powrócił Sadownik Błędów. Zespół z powiatu grójeckiego wykorzystał fakt, że w tej kolejce Mogielanka Mogielnica pauzowała i dzięki efektownemu i pewnemu zwycięstwu nad Powałą Taczów przesunął się ponownie na pozycję lidera grupy drugiej. Gospodarze zdobyli dwa gole przed i dwa po przerwie i kontrolowali przebieg spotkania zgarniając komplet punktów.

Młodzik 18 Radom - MKS Wyśmierzyce 2:1 (1:1)
Bramki: Szczepanik 7, Ulawski 89 - dla Młodzika.

Młodzik odniósł zwycięstwo po golach Szczepanika i Ulawskiego.