Wyniki 22. kolejki grupy 1 Nice-Sport 2 Klasy A

MN
Piłkarze Gryfu Policzna wysoko pokonali u siebie Gryfię Mirów. Trzy punkty zdobyła także Oronka Orońsko. Na czele tabeli więc bez zmian.

Gryf Policzna - Gryfia Mirów 8:1 (2:0)

Tydzień temu Gryfia sprawiła wielką sensację i pokonała Oronkę Orońsko. Tym razem zespół z Mirowa zawiódł. Gryf zagrał bardzo skutecznie zwłaszcza po przerwie, strzelając sześć bramek i ostatecznie zwyciężając aż 8:1.

Hubertus Chomentów - Akcja I Jastrzębia 3:2 (1:1)
Bramki: Lutek 1., Skura 80, 86 - dla Hubertusa.
Chomentów: Orłowski - Bossy, D. Marchewka, Lutek, Latała (85. Zanjat), Pietrzykowski (75. Baryłkiewicz), Derdak (61. Kołodziejczyk), Michalski, Grzmil, Skura, Klus (59. Piros).

Dobre spotkanie z obu stron odbyło się w Chomentowie. Lepiej kondycyjnie trudy tego spotkania wytrzymali gospodarze, którzy w końcówce strzelili dwie bramki i przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Królewscy Jedlnia - Zorza Kowala 2:0 (0:0)
Bramki: Maurycy Dąbrowski 75 z karnego i 85.
Królewscy: Sosnowski, Kacper Dąbrowski, Maurycy Dąbrowski, Iwanowski, Skóra (88 Deja), Skalski (60 Chołuj), Gębczyk, Orłowski, Mucha, Jurczak (71 Glimasiński), Kołodziej.

W ostatnim kwadransie rozstrzygnęli pojedynek z Zorzą Kowala piłkarze Królewskich Jedlnia. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Maurycy Dąbrowski, pierwszą z rzutu karnego, a drugą po strzale z rzutu wolnego.

Gracja Tczów - KP Stanisławice 6:0 (1:0)

Wysoką wygraną odnieśli na własnym boisku piłkarze Gracji Tczów. Choć do przerwy było tylko 1:0, to w drugiej połowie gospodarze wyraźnie zaznaczyli swoją dominację i odnieśli efektowne zwycięstwo.

Plon Garbatka - Iskra Gózd 4:0 (1:0)
Bramki:Ogonowski 3, Wolszczak .

Po hat-tricku Mateusza Ogonowskiego i jednym golu Artura Wolszczaka Plon pokonał 4:0 Iskrę Gózd.

Oronka Orońsko - Strażak Wielogóra 3:0 (2:0)
Bramki: Śledź, Zawadzki, Kowalczyk.

Już do przerwy Oronka prowadziła 2:0 w starciu ze Strażakiem Wielogóra. W drugiej połowie gospodarze dołożyli jeszcze jedno trafienie.

Plon Garbatka - Akcja Jastrzębia 0:1 (0:0)

W środę rozegrano zaległy mecz, w którym Akcja zdobyła cenne trzy punkty.