Wyniki IV ligi. Broń wymęczyła wygraną w Otwocku

SzS
Fragment meczu Start - Broń
Fragment meczu Start - Broń S. Szymczak
Piłkarze Broni Radom mocno się namęczyli i dopiero w ostatniej minucie wyrwali wygraną ze Startem Otwock. W derbach regionu radomskiego, Szydłowianka Szydłowiec pokonała Oskara Przysucha 4:1. Z kolei Energia Kozienice w ostatnich sekundach zdobyła dwa gole i uratowała remis w Konstancinie.

Start Otwock - Broń Radom 1:2 (1:0)
Skrzyński 35 z karnego - Sałek 82, Leśniewski 90 z karnego.
Broń: Młodziński - Pietralski (46. Nogaj), Krukowski, Zieliński, Wicik, Leśniewski, Sałek, Oziewicz (84 Kumoch), Bojek, Książek (46. Jakubczak), Więcek.
To był bardzo słaby mecz w wykonaniu Broni, która męczyła się z ostatnim w tabeli Startem. Do przerwy pachniało sensacją, bo gospodarze po rzucie karnym objęli prowadzenie. W drugiej połowie zamurowali swoją bramkę, a radomianie długo nie mogli znaleźć pomysłu. Dopiero w 82 minucie po dośrodkowaniu Dominika Leśniewskiego, Damian Sałek strzelił głową do siatki. W 90 minucie faulowany w polu karnym był Przemysław Nogaj i sędzia z Siedlec podyktował rzut karny. "Jedenastkę" na gola zamienił Leśniewski.
Mimo sporej przewagi sytuacji podbramkowych było niewiele. Broń zagrała bez swoich czołowych graczy, Kamila Czarneckiego, Dawida Sali i Piotra Nowosielskiego.

Szydłowianka Szydłowiec - Oskar Przysucha 4:1 (1:1)
Drożdżał 41, Szyszka 50, Sadkowski 55, Lewiński 75 - Bouchniba 14.

Energia Kozienice - KS Konstamncin 3:3 (1:0)
Janiszewski 40, 90+3, Kołodziejczyk 90 z karnego- Wrażeń 49, 72 Wiśniowski 55
Mecz rozegrano w Konstancinie, a gospodarzem byli kozieniczanie. Podopieczni trenera Grzegorza Seremaka w 90 minucie zdobyli dwie bramki.

Błonianka Błonie - Pilica Białobrzegi 0:0
Pilica miała ciężkie zadanie, gdyż Błonianka od pięciu kolejek nie przegrała meczu.

Victoria Sulejówek - LKS Promna 4:0 (0:0)