[WYNIKI NA ŻYWO] IV liga. LKS Promna grała z liderem na wyjeździe. Oskar Przysucha wygrał z Raszynem

SzS
Oskar Przysucha
Oskar Przysucha archiwum
W weekend rozegrana jest 10 kolejka w czwartej lidze mazowieckiej. W grupie południowej grają zespoły z regionu radomskiego. W samo południe, LKS Promna grał z Pogonią w Grodzisku Mazowieckim. Do przerwy był remis, ale po zmianie stron lider strzelił sześć bramek. Natomiast Oskar Przysucha gra w Ząbkach z beniaminkiem ligi, KS Raszyn. Energia mimo, że przegrywała w Garwolinie, to zdołała zainkasować komplet punktów.

KS Raszyn - Oskar Przysucha 0:2,
Bramka: Śliwiński 8, Kołtunowicz 90+1
Oskar: Domański - Lech, Kępka, Moskwa, Kornacki - Lewiński, Najdzik, Bouchniba (21 Zagórski), Sapieja (76 Gil) - Madej, Śliwiński (83 Kołtunowicz)
Już w ósmej minucie piłkarze z Przysuchy objęli prowadzenie, a gola zdobył powracający do zdrowia Przemysław Śliwiński.
W 20 minucie kontuzji nabawił się Tunezyjczyk Wajih Bouchniba i musiał opuścić boisko. Raszyn po przerwie próbował odrobić straty, ale w doliczonym czasie gry Damian Kołtunowicz zdobył drugą bramkę.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - LKS Promna 7:1 (1:1)
Bramka: Strzałkowski 14, Łabęda 49, Kołaczek 51, Jaroń 60 z karnego, 66, Strzałkowski 64, samobójcza 77 - Oparcik 36
Promna: Prasek - Sadzik, Gromski, Skowroński, Oparcik, Kulej (55 Zawisza), Pryciak, Orłowski, Gil, Dubina, Trzaska.
Lider z Grodziska szybko objął prowadzenie, potem w 17 i 20 minucie miał kolejne dogodne okazje. Również naz zespół w 22 miał świetną okazję do wyrównania, ale golkiper Pogoni wygrał pojedynek sam na sam z napastnikiem LKS.
Gospodarze w 36 minucie dość nieoczekiwanie stracili bramkę. Co ciekawe chwilę później mogło być 1:2. Zawodnik Promnej zobaczył, że Sebastian Przyrowski wyszedł za daleko od bramki, zdecydował się na strzał z połowy boiska i piłka przeszła obok słupka. Mimo sporej przewagi gospodarzy, drużynie z Promnej udało się do przerwy dowieźć remisowy wynik.
W 46 minucie trener Pogoni dokonał dwóch zmian, licząc na to, że jego zespół zacznie grać dużo lepiej. Zespół grał ofensywniej i to przyniosło skutek już w 49 minucie. Kompletni rozsypała się ekipa spod Białobrzegów i za chwilę wpadła kolejna bramka. W sumie w ciągu niespełna 20 minut gospodarze zdobyli pięć bramek.

Pilica Białobrzegi - Sparta Jazgarzew 5:0 (2:0)
Bramka: Białecki 30, Janiszewski 33, Kucharczyk 53, Stanisławski 65, Strus 81
Pilica: F. Adamczyk - B. Janiszewski, Michalski, Jaworski, Janowski, Białecki, Kencel, Stróżka, Rawski, Skałbania, Kucharczyk.
Od początku tego spotkania Pilica narzuciła szybkie tempo gry, ale gospodarzom ciężko było przedrzeć się przez zamurowaną bramkę Sparty.
Po pierwszej bramce rozwiązał się worek z bramkami. Pilica odniosła kolejne efektowne zwycięstwo..

Wilga Garwolin - Energia Kozienice 2:4
Bramka: Paszkowski 20, 35 - Wasilewski 36, Kołodziejczyk 78,90, Ciupiński 79
Energia: Różański - Wasilewski, Sekuła, Książek, Kołodziejczyk, Ciupiński, Sobolewski, Lament, Osiak, Grot, Piasek

Perła Złotokłos - Błonianka Błonie 0:5