[WYNIKI NA ŻYWO] IV liga. Pilica na ciężkim terenie z Błonianką. Energia z beniaminkiem, a rezerwy Radomiaka z outsiderem

SzS
Energia Kozienice gra z Raszynem
Energia Kozienice gra z Raszynem Sylwester Szymczak
W weekend ostatnie w tym roku ligowe pojedynki rozgrywają piłkarze czwartej ligi. Jest to 16 kolejka, czyli pierwsza rundy rewanżowej. Wyniki sobotnich spotkań, z udziałem naszych klubów, będziemy podawać na bieżąco.

Błonianka Błonie - Pilica Białobrzegi 4:0
Bramki: Sieński 23, Gregorowicz 68, 71, 90+1
Pilica: Adamczyk - Janiszewski, Michalski, Jaworski, Kucharczyk, Rawski, Janiszewski (51 Skałbania), Strus, Karasek, Strożka, Kencel.
Bardzo nieskutecznie Pilica zagrała w pierwszej połowie. Zanim wpadł pierwszy gol, to białobrzeżanie mieli więcej dogodnych okazji do zdobycia bramki. Między innymi w 18 minucie poprzeczka uratowała gospodarzy od straty gola.
W 23 minucie było już 1:0. Zespół Pilicy zagrał bez kontuzjowanych graczy, Rafał Białeckiego i Michała Janowskiego. Widać było braki w defensywie.
Po przerwie katem zespołu z Białobrzegów okazał się Marcin Gregorowicz, który trzykrotnie trafiał do siatki Pilicy.

Energia Kozienice - KS Raszyn 1:1 .
Bramka: Lament 32 - Kędroń 24
Energia: Różański - Wasilewski, Lament, Kędra, Grot, Kołodziejczyk, Szary, Wójcik, Czerwiński, Ksiązek, Ciupiński

Perła Złotokłos - Radomiak II Radom 0:3
Bramki: samobójcza 41, Imiołek 75, Hodowany 85
Radomiak: Kosno - Hodowany, Imiołek, Kozakiewicz, Krawczyk, Markiewicz, Nowakowski, Nowosadko, Stępień, Wiatrak, Wółczyński
Rezerwy Radomiaka pojechały do outsidera w bardzo odmłodzonym składzie. Tuż przed przerwą szczęście uśmiechnęło się dla graczy z Radomia. Gospodarze niefortunnie wbili sobie bramkę samobójczą.
Od 60 minuty goście grali w osłabieniu. Drugą żółtą kartkę dostał Patryk Wołczyński. Z kolei od 70 minuty to gospodarze grali w dziesiątkę po czerwonej kartce Artura Wolskiego. Chwilę później radomianie podwyższyli rezultat. Jeszcze w samej końcówce trzecie trafienie dołożył Karol Hodowany i goście mogli wracać do domu z kompletem punktów.