Wyniki sparingów w regionie. Zwycięstwo Pilicy Białobrzegi, Drogowca, LKS Promna

Sylwester Szymczak
achiwum Pilicy
W regionie radomskim część zespołów rozpoczęła sparingoowe granie. Pierwsze zwycięstwo w towarzyskim meczu odniosła Pilica Białobrzegi.

Legia Warszawa (juniorzy CLJ) - Pilica Białobrzegi 1:3 (0:0)
Bramki: testowany napastnik 3
Był to zdecydowanie lepszy mecz niż środowy sparing z Lechią Tomaszów. Nasz zespół szczególnie w drugiej połowie był lepszy i zasłużenie wygrał ten sparing. Na uwagę zasługuje hat-trick testowanego napastnika - czytamy na stronie Pilicy.

Korona Kiece U19 - Oskar Przysucha 2:1 (1:0)
Bramka dla Oskara: testowany 90 min.
Oskar: Wieczorek (46' zaw. testowany nr 5) - zaw. testowany nr 1, zaw. testowany nr 2, Moskwa, Wicik - Woźniak, Obuch, Imiołek, zaw. testowany nr 3 - zaw. testowany nr 4, Kołtunowicz oraz Dyl, Yukhymchuk, zaw. testowany nr 6, zaw. testowany nr 7, zaw. testowany nr 8, zaw. testowany nr 9, zaw. testowany nr 10

Energia Kozienice - Drogowiec Jedlińsk 2:4 (0:4)
Bramki: Zenik, testowany 2, Kołodziejczyk dla Drogowca

LKS Promna - KS Laura Chylice 10:1 (3:1).
Bramki: Kozyra 4, Ostrowski 3, Mińkowski, Kansik, Doliński.
- Po dobrym meczu, szczególnie w drugiej połowie bardzo wysoko wygrywamy z drużyną gości. Nie byl to na pewno optymalny skład Laury Chylice, jednak u nas też brakowalo 5-6 zawodników z podstawowej jedenastki. Następny mecz kontrolny zagramy z drużyną Zodiaka Sucha - czytamy na stronie LKS Promna.

Wicher Kobyłka - KS Warka 2:3
Bramki: Madej 3 dla Warki

Proch Pionki - Spartakus Daleszyce 2:2 (0:0)
Bramki: Drab 50, Szczepański 79 dla Prochu

Zodiak Sucha - Jodła Jedlnia Letnisko 3:1 (2:1)
Bramki: Lidryk 2, Wójcik 1 dla Zodaka.

Królewscy Jedlnia - Mazowsze Grójec 3:2 (0:0)
Bramki: M. Nojek, Dura dla Mazowsza

Powiślanka Lipsko - Powiślak Końskowola 1:1 (0:1)
Bramki: Testowany 6 69min. - 45min. ???
Skład: Wnukowski (Dusza 80min.), Włoszczak (Testowany 4 46min.), Bzikot (Pastuszka 80min.), Prokop, Testowany 1, Magierek (Testowany 5 46min.), Król, Testowany 2 (Testowany 6 46min.), Testowany 3 (Testowany 7 46min.), Nogaj, Brociek