Frekwencja 42,45 procent.
Lista numer 1. Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy - 142 głosy (5,50 proc.)
- 1. Kaja Urszula Godek, zawód filolog angielski, miejsce zamieszkania Warszawa - 52;
- 2. Stefan Błaszczyk, specjalista do spraw zarządzania, Przytyk (powiat radomski) - 20;
- 3. Marek Wacław Szewczyk, prawnik, Lipsko - 13;
- 4. Katarzyna Anna Zaleśna, prawnik, Warszawa - 1;
- 5. Jacek Baltazar Korwin-Mikke, przedsiębiorca, Otwock - 37;
- 6. Sylwia Strus, higienistka stomatologiczna, Siedlce - 3;
- 7. Ewa Alicja Nitecka, nauczycielka, Warszawa - 7;
- 8. Sławomir Witaszek, przedsiębiorca, Czosnków - 1;
- 9. Piotr Drzewiński, przedsiębiorca, Warszawa - 2;
- 10. Wojciech Mojzesowicz, rolnik, Gogolinek - 6.
2. Wiosna Roberta Biedronia - 69 (2,67 proc.)
- 1. Paulina Krystyna Piechna-Więckiewicz, prawnik, Warszawa - 44;
- 2. Patryk Fajdek, student, Radom - 10;
- 3. Aleksandra Małgorzata Żmijewska, ortoprystka, Ciechanów - 2;
- 4. Sławomir Włodzimierz Grychtal, inżynier mechaniki, Radom - 1;
- 5. Monika Maria Żabicka, księgowa, Zatory - 0;
- 6. Mateusz Karniewicz, student, Sochaczew - 1;
- 7. Anna Piasecka, przedstawiciel medyczny, Nowe Iganie - 3;
- 8. Patryk Maćkowiak, lekarz weterynarii, Sytki - 1;
- 9. Małgorzata Maria Ziemnicka, urzędnik sądowy, Radom 3;
- 10. Marcin Marzec, przedsiębiorca, Płock - 4.
3. Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni - 535 (20,74 proc.)
- 1. Jarosław Kalinowski, rolnik, Jackowo Górne - 405;
- 2. Dariusz Kajetan Rosati, wykładowca akademicki, Warszawa - 58;
- 3. Ireneusz Robert Sitarski, ekonomista, Warszawa - 7;
- 4. Katarzyna Kalinowska, nauczyciel akademicki, Radom - 14;
- 5. Paweł Wojtunik, policjant, Warszawa - 27;
- 6. Wojciech Marian Kubalewski, doradca klienta, Warszawa - 1,
- 7. Aneta Uchwał, pracownik administracji sądowej, Płock - 2;
- 8. Elżbieta Lanc, urzędnik samorządowy, Sadowne - 1;
- 9. Beata Kraska-Romanowska, ekonomista, Długi Kąt - 4;
- 10. Jolanta Hibner, inżynier inżynierii środowiska - 16.
4. Prawo i Sprawiedliwość - 1710 (66,28 proc.)
- 1. Adam Bielan, politolog, Warszawa - 540;
- 2. Maria Zofia Koc, etnograf, Węgrów - 32;
- 3. Zbigniew Kuźmiuk, nauczyciel akademicki, Radom - 986;
- 4. Maciej Małecki, poseł na Sejm, Sochaczew - 29;
- 5. Anna Kwiecień, ekonomista, Radom - 50;
- 6. Arkadiusz Czartoryski, nauczyciel, Ostrołęka - 33;
- 7. Teresa Anna Wargocka, socjolog, Mińsk Mazowiecki - 9;
- 8. Agnieszka Maria Krzętowska, nauczyciel akademicki, Płock - 5;
- 9. Rafał Romanowski, urzędnik państwowy, Maków Mazowiecki - 20;
- 10. Marek Opioła, politolog, Płock - 6.
5.Lewica Razem - partia Razem, Unia Pracy, RSS - 10 (0,39 proc.)
- 1. Dorota Zofia Olko, socjolog, Siedlce - 0;
- 2. Mateusz Dobrowolski, dziennikarz, Warszawa - 3;
- 3. Anna Izabela Żytkowska-Prus, nauczyciel języka obcego, Kotarwice (powiat radomski) - 0;
- 4. Jerzy Wojciech Piórowicz, specjalista administracji publicznej, Białkowo - 1;
- 5. Małgorzata Joanna Adamczyk, tłumacz, Warszawa - 4;
- 6. Piotr Trysiński, inżynier mechatronik, Lipsko - 0;
- 7. Justyna Agnieszka Kosiec, inspektor przetwarzania danych, Radom - 2;
- 8. Artur Mariusz Matyjaszek, pedagog, Sochaczew - 0;
- 9. Weronika Natalia Sarnowska, specjalista do spraw marketingu i handlu, Warszawa - 0;
- 10. Sławomir Płatos, inżynier elektryk automatyk, Radom - 0.
6. Kukiz’15 - 88 (3,41 proc.)
- 1. Barbara Husiew, pracownik administracyjno-biurowy, Piastów (powiat radomski) - 41;
- 2. Marian Piłka, historyk, Trąbki - 10;
- 3. Agata Bożena Pater, radca prawny, Radom - 4;
- 4. Krzysztof Grzegorz Lechowski, inżynier technologii drewna, Nieznamierowice (powiat przysuski) - 9;
- 5. Sławomir Klimkowski, starszy operator procesów produkcyjnych, Jaroszewo Wieś - 6;
- 6. Irena Bordzio-Berus, nauczyciel, Bobrek Kolonia (powiat białobrzeski) - 2;
- 7. Jakub Frydryk, przedsiębiorca, Ostrołęka - 7;
- 8. Robert Witold Jędrzejewski, kierowca, Druhowo - 4;
- 9. Karolina Agnieszka Pomorska, politolog, Ciepielów (powiat lipski) - 3;
- 10. Lidia Izabela Sankowska-Grabczuk, rzecznik prasowy, Warszawa - 2.
7. Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski - 13 (0,50 proc.)
- 1. Andrzej Wacław Rosiewicz, artysta estradowy, Warszawa - 7;
- 2. Krzysztof Gajowniczek, urzędnik państwowy, Chlewiska (powiat szydłowiecki) - 0;
- 3. Jadwiga Barbara Budzyńska, ekonomista, Radom - 2;
- 4. Adam Roman Kloch, przedsiębiorca, Sochaczew - 0;
- 5. Elżbieta Marciniak, ekonomista, Warszawa - 1;
- 6. Paweł Kłobukowski, przedsiębiorca, Wyszogród - 1;
- 7. Mariusz Długołęcki, prawnik, Warszawa - 0;
- 8. Karolina Lenart, fizjoterapeutka, Klwatka Szlachecka (powiat radomski) - 1;
- 9. Justyna Joanna Kępa, nauczyciel, Kobylin (powiat grójecki) - 1;
- 10. Rafał Grzegorz Kowalik, inżynier, Radom - 2.
9. Komitet wyborczy Jedność Narodu - 13 (0,50 proc.)
- 1. Romuald Tadeusz Starosielec, dziennikarz, Warszawa - 3;
- 2. Paweł Mieczysław Połanecki, ekonomista, Warszawa - 0;
- 3. Irena Małgorzata Żebrowska, teolog, Warszawa - 2;
- 4. Jan Ciechanowicz, wykładowca akademicki, Kamieniec - 0;
- 5. Beata Szmigiel, farmaceuta, Warszawa - 2;
- 6. Jakub Maciejewski, przedsiębiorca, Pionki (powiat radomski) - 0;
- 7. Adam Jarosław Maroszek, przedsiębiorca, Klwatka Królewska, powiat radomski) - 0;
- 8. Jolanta Raczyńska, przedsiębiorca, Radom - 2;
- 9. Jolanta Elżbieta Szczypiór, Osuchów - 2;
- 10. Gabriel Janowski, nauczyciel akademicki, Stare Paszyce - 2.
Reklamy "na celebrytę" - Pismak przeciwko oszustom
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?