Wybory samorządowe 2024 odbyły się w niedzielę, 7 kwietnia. Mieszkańcy Jastrząb wybierali w nich swoich reprezentantów spośród kandydatów do rady miasta.
Oto nazwiska nowych radnych miasta i gminy Jastrząb
Krzysztof Gołda
Kamil Walkiewicz
Sławomir Bińkowski
Jerzy Kozłowski
Barbara Gregier
Mariusz Sasal
Kamil Chęciński
Danuta Jelonek
Sylwester Kwiatkowski
Rafał Kuźdub
Marek Kaluga
Dawid Król
Jacek Nowak
Pełne wyniki do Rady Miasta i Gminy Jastrząb
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ ROZWÓJ I STABILIZACJA:
GOŁDA Krzysztof Piotr: pozycja 25 : 4,4% (101 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA JASTRZĘBIA:
GÓRZYŃSKI Bartosz: pozycja 22 : 2,88% (66 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU JASTRZĄB:
KOSNO Piotr Tomasz: pozycja 24 : 1,79% (41 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA JASTRZĘBIA:
WALKIEWICZ Kamil: pozycja 22 : 3,31% (76 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ ROZWÓJ I STABILIZACJA:
WALCZAK Roman: pozycja 25 : 2,18% (50 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ TO SIŁA:
ROSA Tomasz Jacek: pozycja 23 : 1,35% (31 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU JASTRZĄB:
SŁYK Andrzej: pozycja 24 : 0,96% (22 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ ROZWÓJ I STABILIZACJA:
BIŃKOWSKI Sławomir Wojciech: pozycja 25 : 4,01% (92 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA:
SORSA Adrian Michał: pozycja 21 : 1,44% (33 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU JASTRZĄB:
SMOLARSKI Daniel Adam: pozycja 24 : 0,61% (14 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ ROZWÓJ I STABILIZACJA:
KOZŁOWSKI Jerzy Mateusz: pozycja 25 : 1,96% (45 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU JASTRZĄB:
WOŹNIAK Diana: pozycja 24 : 1,92% (44 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 5
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ ROZWÓJ I STABILIZACJA:
GREGIER Barbara Dorota: pozycja 25 : 3,1% (71 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA JASTRZĘBIA:
RYCHLICKA Agnieszka Katarzyna: pozycja 22 : 2,53% (58 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU JASTRZĄB:
BIELECKA Karolina: pozycja 24 : 1% (23 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 6
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ ROZWÓJ I STABILIZACJA:
SASAL Mariusz: pozycja 25 : 5,93% (136 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU JASTRZĄB:
PĘPCZAK Adrian: pozycja 24 : 2,4% (55 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 7
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ ROZWÓJ I STABILIZACJA:
CHĘCIŃSKI Kamil Jarosław: pozycja 25 : 4,45% (102 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ TO SIŁA:
CZYŻEWSKA Magdalena Elżbieta: pozycja 23 : 2,88% (66 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 10
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU JASTRZĄB:
JELONEK Danuta Ewa: pozycja 24 : 5,54% (127 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ ROZWÓJ I STABILIZACJA:
CZARNOTA Marek: pozycja 25 : 5,49% (126 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 11
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA:
KWIATKOWSKI Sylwester Piotr: pozycja 21 : 3,1% (71 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU JASTRZĄB:
DUDZIŃSKI Radosław: pozycja 24 : 2,83% (65 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ ROZWÓJ I STABILIZACJA:
MĄKOLA Leszek Ryszard: pozycja 25 : 2,7% (62 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI KOBIERSKIEJ:
KOBIERSKA Agnieszka Katarzyna: pozycja 27 : 2,66% (61 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 12
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KUŹDUBA:
KUŹDUB Rafał Jerzy: pozycja 28 : 4,53% (104 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU JASTRZĄB:
RYBA Grzegorz Jan: pozycja 24 : 1,48% (34 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 13
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ ROZWÓJ I STABILIZACJA:
KALUGA Marek Adam: pozycja 25 : 4,14% (95 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ TO SIŁA:
BĄK Mateusz: pozycja 23 : 2,62% (60 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA:
RYLSKA Agnieszka: pozycja 21 : 0,92% (21 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 14
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ ROZWÓJ I STABILIZACJA:
KRÓL Dawid: pozycja 25 : 4,97% (114 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU JASTRZĄB:
GŁUCH Tomasz Krzysztof: pozycja 24 : 1,53% (35 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 15
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GĄSAWY RAZEM:
NOWAK Jacek Piotr: pozycja 26 : 3,84% (88 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ ROZWÓJ I STABILIZACJA:
JELONEK Katarzyna Anna: pozycja 25 : 2,44% (56 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA:
JELONEK Dariusz Piotr: pozycja 21 : 1,35% (31 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU JASTRZĄB:
JAKUBCZYK Mateusz: pozycja 24 : 0,78% (18 głosów)
Reklamy "na celebrytę" - Pismak przeciwko oszustom
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?