Wyniki wyborów parlamentarnych 2023 w gminie Kazanów
W niedzielę, 15 października odbyły się wybory parlamentarne 2023. Jak głosowali mieszkańcy gminy Kazanów?
- Prawo i Sprawiedliwość uzyskało 60,66 procent głosów, czyli 1448. Dalej:
- Trzecia Droga 13,11% - 313,
- Koalicja Obywatelska - 9,89% - 236,
- Konfederacja - 6,87% - 164
- Nowa Lewica - 4,44% - 106
- Bezpartyjni Samorządowcy - 2,68% - 64
- Polska Jest Jedna - 2,09% - 50
- Ruch Dobrobytu i Pokoju - 6 - 0,25%
Którzy kandydaci otrzymali najwięcej głosów w gminie Kazanów? Szczegóły poniżej.
[*]1. Anna Kwiecień - 447 głosów
[*]2. Zbigniew Kuźmiuk - 319
[*]3. Radosław Fogiel - 240
[*]4. Marek Suski - 177
[*]5. Bogusława Jaworska - 85
[*]6. Agnieszka Górska - 71
[*]7. Jarosław Kosior - 68
[*]8. Mirosław Maliszewski - 67
[*]9. Konrad Frysztak - 62
[*]10. Rafał Foryś - 61
Kto do Senatu? Oto wyniki w gminie Kazanów:
- Wojciech Skurkiewicz - 1480 (62,37%),
- Cezary Brymora - 541 (22,8%),
- Jarosław Dąbrowski - 215 (9,06%)
- Jacek Nowak - 100 (4,21%)
- Beata Mnich - 37 (1,56%)
Kandydaci w wyborach 2023 do Sejmu w regionie radomskim. Okręg wyborczy 17
Wybory 2023. Lista numer 1 - kandydaci Bezpartyjnych Samorządowców do Sejmu w regionie radomskim.
- 1. Grzegorz Piotr Domagała,
- 2. Wojciech Szczepan Bernat,
- 3. Emilia Pacholec,
- 4. Krystian Adam Amanowicz,
- 5. Filip Aleksander Waligórski,
- 6. Paweł Marcin Podlak,
- 7. Maciej Urban,
- 8. Joanna Izabela Miącz,
- 9. Tomasz Michał Suwała,
- 10. Marcin Adam Nowak,
- 11. Bartłomiej Morgaś,
- 12. Patryk Chruślak,
- 13. Piotr Morgaś,
- 14. Beata Wlazłowska,
- 15. Barbara Agnieszka Jabłońska,
- 16. Karolina Piątek,
- 17. Roksana Luiza Mroczkowska,
- 18. Teresa Barbara Nowak.
Wybory 2023. Lista numer 2 - kandydaci Trzeciej Drogi do Sejmu w regionie radomskim.
- 1. Mirosław Wojciech Maliszewski,
- 2. Jarosław Kosior,
- 3. Joanna Czechyra,
- 4. Adam Benon Duszyk,
- 5. Bogusława Janin Jaworska,
- 6. Piotr Przemysław Warso,
- 7. Ewa Malec,
- 8. Monika Flisek,
- 9. Agnieszka Barbara Stolarczyk,
- 10. Michał Michałkiewicz,
- 11. Mirosław Ślifirczyk
- 12. Karolina Małgorzata Deryńska,
- 13. Ilona Dorota Jaroszek,
- 14. Agata Monika Michałkiewicz,
- 15. Ireneusz Gumowski,
- 16. Anna Józefa Jędrzejewska,
- 17. Wiesław Adam Woźniak,
- 18. Zbigniew Adamczyk.
Wybory 2023. Lista numer 3 - kandydaci Nowej Lewicy do Sejmu w regionie radomskim.
- 1. Daniel Oliszewski,
- 2. Patryk Fajdek,
- 3. Jolanta Luty,
- 4. Grażyna Maryniak-Gawrylik,
- 5. Blandyna Drewnik,
- 6. Jolanta Sokołowska,
- 7. Edyta Malec-Ćwiek,
- 8. Marta Ratuszyńska,
- 9. Roman Wysocki,
- 10. Jolanta Sitarek,
- 11. Piotr Grużewski,
- 12. Piotr Guza,
- 13. Agnieszka Gazda,
- 14. Łukasz Smagłowski,
- 15. Grzegorz Wabik,
- 16. Zuzanna Piwowar,
- 17. Artur Kacprzak,
- 18. Waldemar Kaczmarski.
Wybory 2023. Lista numer 4 - kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu w regionie radomskim.
- 1. Marek Suski,
- 2. Anna Kwiecień,
- 3. Zbigniew Kuźmiuk,
- 4. Radosław Fogiel,
- 5. Andrzej Kosztowniak,
- 6. Dariusz Bąk,
- 7. Agnieszka Górska,
- 8. Artur Standowicz,
- 9. Krzysztof Wolski,
- 10. Agnieszka Pasek,
- 11. Karol Burek,
- 12. Mariusz Dziuba,
- 13. Ewa Markowska-Bzducha,
- 14. Anna Wolszczak,
- 15. Leszek Margas,
- 17. Marta Zbrowska,
- 18. Robert Bąkiewicz.
Wybory 2023. Lista numer 5 - kandydaci Konfederacji do Sejmu w regionie radomskim.
- 1. Rafał Jan Foryś,
- 2. Dawid Stanisław Nowak,
- 3. Mariusz Krzemiński,
- 4. Kazimierz Jan Szubiński,
- 5. Rafał Szymon Czubak
- 6. Dominik Sebastian Kurek,
- 7. Mariusz Zbigniew Głuch,
- 8. Aneta Gozdur,
- 9. Piotr Woźniak,
- 10. Bartłomiej Kuchcik,
- 11. Monika Moroz-Czura,
- 12. Damian Płokita,
- 13. Urszula Kopacz,
- 14. Aleksandra Anna Guzdź,
- 15. Paweł Parszewski
- 16. Katarzyna Mazurkiewicz,
- 17. Paulina Aksamit,
- 18. Ewa Zajączkowska-Hernik.
Wybory 2023. Lista numer 6 - kandydaci Koalicji Obywatelskiej do Sejmu w regionie radomskim.
- 1. Joanna Kluzik - Rostkowska,
- 2. Konrad Frysztak,
- 3. Marta Michalska - Wilk,
- 4 - Tomasz Śmietanka,
- 5 - Kamila Kaczorowska,
- 6 - Monika Kozłowska,
- 7 - Dominik Piekarski,
- 8 - Urszula Karpała,
- 9 - Anita Gołosz,
- 10 - Rafał Górski,
- 11 - Ewa Czerwiec,
- 12 - Bożena Ryciak - Pospischil,
- 13 - Mateusz Tyczyński,
- 14 - Adam Tokarski,
- 15 - Małgorzata Łaskarzewska,
- 16 - Paweł Kośla,
17 - Bartosz Giziński, - 18 - Leszek Ruszczyk.
Wybory 2023. Lista numer 7 - kandydaci Polska jest Jedna do Sejmu w regionie radomskim.
- 1. Grzegorz Seweryn,
- 2. Anna Górzyńska,
- 3. Ilona Skupień,
- 4. Marcin Maciejczyk,
- 5. Krzysztof Strzelecki,
- 6. Bartosz Deszczka,
- 7. Halina Olejarz,
- 8. Marek Płachecki,
- 9. Monika Knieć,
- 10. Katarzyna Bereda.
Wybory 2023. Lista numer 9 - kandydaci Ruch Dobrobytu i Pokoju do Sejmu w regionie radomskim.
- 1. Tomasz Chuchała,
- 2. Wioletta Kopania,
- 3. Krzysztof Kuśta,
- 4. Ewa Agnieszka Wijatkowska,
- 5. Magdalena Małgorzata Maciaszczyk,
- 6. Edyta Nowak,
- 7. Kacper Alot,
- 8. Jerzy Mazurkieiwcz,
- 9. Ada Katarzyna Pawłowska,
- 10. Piotr Tomasz Dąbrowski,
- 11. Maciej Mikołaj Tokarski,
- 12. Małgorzata Maria Turlińska,
Kandydaci w wyborach do senatu 2023 w regionie radomskim
okręg numer 49 - powiaty (białobrzeski, grójecki, kozienicki, przysuski):
- 1. Stanisław Karczewski z Prawa i Sprawiedliwości,
- 2. Krzysztof Lechowski z własnego komitetu,
- 3. Leszek Przybytniak z Polskiego Stronnictwa Ludowego, Pakt Senacki.
okręg numer 50 - miasto Radom oraz powiaty (radomski, lipski, szydłowiecki, zwoleński)
- 1. Cezary Brymora z Polski2050 (Pakt Senacki),
- 2. Jarosław Dąbrowski z Konfederacji,
- 3. Beata Mnich z własnego komitetu,
- 4. Jacek Nowak z Bezpartyjnych Samorządowców,
- 5. Wojciech Skurkiewicz z Prawa i Sprawiedliwości.
Precz z Zielonym Ładem! - protest rolników w Warszawie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?