Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady powiatu...

    Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady powiatu grójeckiego

    Redakcja

    Echo Dnia Radomskie

    Aktualizacja:

    Echo Dnia Radomskie

    Prezentujemy skład nowej Rady Powiatu Grójeckiego w kadencji 2018-23.
    Prawo i Sprawiedliwość: Teresa Bednarska - zdobyła 1066 głosów, Wojciech Wojtczak - 1579, Adolf Maciak - 882, Michał Pruś - 1192, Władysław Kumorek - 953, Anna Steczkowska - 1279, Paweł Iwanicki - 777, Grażyna Kijuc - 496. Komitet Wyborczy Wyborców Powiat Sprawny i Przyjazny: Paweł Siennicki - 669, Marzena Rosołowska - 876, Krzysztof Ambroziak - 1085, Krzysztof Fiks - 1046, Jan Madej - 647.
    Komitet Powiat Samorządowy: Janusz Karbowiak - 965, Adam Balcerowicz - 573, Grzegorz Górski - 484, Robert Lipiec - 560, Andrzej Zaręba - 552. Komitet Aktywni dla Powiatu: Dariusz Piątkowski - 1025, Cezary Kołodziejski - 526. SLD Lewica Razem: Jolanta Sitarek - 1061.

    Okręg 1
    Gmina i Miasto Grójec

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
    • 1 Krzysztof Józef Belicki
    • 2 Grzegorz Władysław Pruś
    • 3 Katarzyna Ewa Średnicka
    • 4 Mariola Maria Ucinek
    • 5 Maciej Jan Recki
    • 6 Piotr Stelmach
    • 7 Izabela Zofia Zarzycka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SAMORZĄDOWY
    • 1 Janusz Karbowiak
    • 2 Grzegorz Wacław Rejer
    • 3 Janina Maria Papaj
    • 4 Mariusz Tomasz Wojno
    • 5 Monika Świderska-Potęga
    • 6 Marcin Ignatowski
    • 7 Sylwia Różycka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIATU
    • 1 Dariusz Leszek Piątkowski
    • 2 Bożena Barbara Kuśmirek
    • 3 Dariusz Stanisław Pędzik
    • 4 Tomasz Wiktor Szewczenko
    • 5 Marek Siedlecki
    • 6 Monika Milczarek
    • 7 Barbara Maria Lipska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    • 1 Teresa Krystyna Bednarska
    • 2 Andrzej Kozera
    • 3 Andrzej Marcin Kosatka
    • 4 Mariusz Chmielewski
    • 5 Magdalena Erber
    • 6 Elżbieta Halina Deryng
    • 7 Konrad Kacprzak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY
    • 1 Janusz Gabriel Gaweł
    • 2 Jerzy Bińkiewicz
    • 3 Piotr Grzegorz Czerwonka
    • 4 Jolanta Kępka
    • 5 Katarzyna Anna Pawlak
    • 6 Marzanna Ścisłowska
    • 7 Paweł Siennicki

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
    • 1 Andrzej Ireneusz Wenda
    • 2 Jolanta Sitarek
    • 3 Maciej Konrad Golanek
    • 4 Magdalena Augustyniak
    • 5 Kinga Czernicka
    • 6 Marcin Golec
    • 7 Mariusz Paweł Jaworek


    Okręg 2
    Gminy: Belsk Duży, Błędów, Pniewy

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
    • 1 Sławomir Rzeźnicki
    • 2 Hanna Agnieszka Jankowska
    • 3 Elżbieta Zdzisława Brzozowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SAMORZĄDOWY
    • 1 Adam Balcerowicz
    • 2 Justyna Brzezińska
    • 3 Rafał Norbert Łyczak
    • 4 Zofia Rokosz
    • 5 Zofia Elżbieta Skoniecka
    • 6 Piotr Szybiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIATU
    • 1 Damian Gaik
    • 2 Anna Bożena Gryglewska-Antczak
    • 3 Dariusz Zenon Kołacz
    • 4 Marianna Kukuła
    • 5 Krzysztof Skarzyński
    • 6 Emilia Rylska-Binkiewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    • 1 Wojciech Jan Wojtczak
    • 2 Adolf Franciszek Maciak
    • 3 Joanna Wiesława Brzezińska
    • 4 Barbara Stanisława Kaczmarczyk
    • 5 Dominik Marek Zawadzki
    • 6 Barbara Natalia Beta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY
    • 1 Mateusz Dąbrowski
    • 2 Marzena Łucja Rosołowska
    • 3 Jacek Tołczyk
    • 4 Aniela Szymanek
    • 5 Radosław Domasiewicz
    • 6 Anna Królikowska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
    • 1 Daniel Bogdan Wiertelak
    • 2 Mariola Agnieszka Szymczak
    • 3 Grzegorz Skorupski
    • 4 Lech Lambert Spurek
    • 5 Magdalena Zofia Bednarek
    • 6 Edyta Katarzyna Tul


    Okręg 3
    Gminy: Chynów, Jasieniec, Goszczyn

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
    • 1 Mariola Dulewicz
    • 2 Ewelina Ksymena Krześniak
    • 3 Andrzej Sokołowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SAMORZĄDOWY
    • 1 Grzegorz Franciszek Górski
    • 2 Iwona Małgorzata Janus
    • 3 Ryszard Wojciech Kulawiak
    • 4 Ewa Jolanta Karkowska
    • 5 Małgorzata Snopkowicz
    • 6 Marek Pietrzak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIATU
    • 1 Wiesław Cybulski
    • 2 Katarzyna Leśniak
    • 3 Marta Michalska
    • 4 Barbara Jadwiga Moranowicz
    • 5 Michał Janus

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    • 1 Michał Jan Pruś
    • 2 Władysław Leszek Kumorek
    • 3 Ireneusz Ryszard Komorowski
    • 4 Anna Grażyna Fatek
    • 5 Monika Cieślak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY
    • 1 Krzysztof Ambroziak
    • 2 Sławomir Andrzej Zieliński
    • 3 Jerzy Wojciech Pucek
    • 4 Jadwiga Lidia Pietrzak
    • 5 Małgorzata Wincewicz
    • 6 Elżbieta Dobrzyńska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
    • 1 Daniel Oliszewski
    • 2 Maria Halina Brzezińska
    • 3 Justyna Szymańska
    • 4 Grzegorz Mariusz Pietrzak
    • 5 Janusz Ryszard Walewski


    Okręg 4
    Gmina i Miasto Mogielnica, Miasto i Gmina Nowe Miasto nad Pilicą

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
    • 1 Zygmunt Stanisław Warzecha
    • 2 Edmund Gwiazda
    • 3 Piotr Zaraś
    • 4 Urszula Izabela Tomala-Kujat
    • 5 Ewa Papis
    • 6 Agnieszka Kalisz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SAMORZĄDOWY
    • 1 Robert Grzegorz Lipiec
    • 2 Marzanna Stanisława Olborska
    • 3 Maria Wanda Fosiewicz
    • 4 Jan Zbigniew Bilski
    • 5 Mirosław Mariusz Sokołowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    • 1 Anna Steczkowska
    • 2 Jan Tkaczyk
    • 3 Renata Agnieszka Gross
    • 4 Paweł Wiesław Iwanicki
    • 5 Beata Anna Dąbrowska
    • 6 Jacek Aleksander Chrobok

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY
    • 1 Krzysztof Wojciech Fiks
    • 2 Adam Stępniak
    • 3 Teresa Małgorzata Musiałowska
    • 4 Stefania Elżbieta Fetraś
    • 5 Małgorzata Anna Wieczorek
    • 6 Mariusz Szczepan Wangryn


    Okręg 5
    Miasto i Gmina Warka

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
    • 1 Maciej Franciszek Dobrzyński
    • 2 Izabela Ewa Gajewska
    • 3 Artur Wojciechowski
    • 4 Karolina Mirowska
    • 5 Jacek Marek Skrzynecki
    • 6 Monika Alicja Nowicka-Kośla

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SAMORZĄDOWY
    • 1 Marian Górski
    • 2 Andrzej Konrad Zaręba
    • 3 Bożena Jadwiga Sobieraj
    • 4 Barbara Danuta Cieślińska
    • 5 Jadwiga Stola
    • 6 Tomasz Skowron

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIATU
    • 1 Cezary Kołodziejski
    • 2 Łukasz Sobieraj
    • 3 Elżbieta Wojtera
    • 4 Dorota Tudrej
    • 5 Marcin Andrzej Białecki
    • 6 Karolina Woźniak-Zygmunt

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    • 1 Grażyna Kijuc
    • 2 Wiesław Józef Czerwiński
    • 3 Ewa Bajoryńska
    • 4 Romuald Andrzej Chojnacki
    • 5 Wiesława Lidia Skowrońska
    • 6 Piotr Ryszard Bączek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY
    • 1 Jan Włodzimierz Madej
    • 2 Paweł Wiadrowski
    • 3 Justyna Molak
    • 4 Jacek Władysław Kowalski
    • 5 Iga Wiktoria Kowalska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
    • 1 Krzysztof Maliszewski
    • 2 Ewelina Wiertelak
    • 3 Ernest Rybicki
    • 4 Maria Zofia Liwowska


    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Galerie zdjęć

    Polecamy:

    Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

    Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

    Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange

    Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange

    EKSPERT RADZI   OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

    EKSPERT RADZI OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ