Wysoka porażka piłkarzy Broni Radom ze Stalą w Kraśniku

/W.Ł./
7:3 przegrali piłkarze Broni Radom w meczu kontrolnym ze Stalą w Kraśniku. Porażka czwartoligowej Broni z trzecioligową Stalą nie jest niespodzianką, ale rozmiary już zdecydowanie tak.

Stal Kraśnik - Broń Radom 7:3 (6:2), Drachal z karnego, Kościelniak, Cieślik z karnego.
Broń, 1 połowa: Kędzierski (35 Młodziński) - W. Kupiec, A. Kupiec, Boguś, Kośmicki, Grymuła, Cichawa, Dziubiński, Kościelniak, Drachal, Ciupiński.
Broń, 2 połowa: Młodziński (70 Michałek) - Ziętek, Jarząbek, Zieliński, Kośmicki, Sałek, Bawor, Cieślik, Kocon, Chudziński, Chodyra.

W pierwszej połowie, radomska obrona zagrała w składzie, jakim najprawdopodobniej będzie grała w meczach ligowych. Defensywa na czele z grającym trenerem Arturem Kupcem dało sobie wbić aż sześć goli.
Szydłowianka Szydłowiec - Oronka Orońsko 3:1 (0:0), Raciborski, Czubak, Domagała - Skałbania.
Szydłowianka: Wieczorek - Leszczyński, Kowalczyk, Wiatrak, Kilianek, Sala, Ludew, Koniarczyk, Żak, Ochocki, Domagała oraz Furman, Ogar, Gołębiowski, Kośmicki, Kowalik, Czubak, Gołda, Raciborski.
W zespole Szydłowianki zagrało trzech piłkarzy wywodzących się ze Starachowic. Sebastian Żak, Łukasz Ochocki i Kamil Domagała. Nowego trenera Artura Andułę czeka trudna budowa nowego zespołu, bo ze starego składu zostało niewielu zawodników. Ale wygrana z Oronką cieszy, bo bramki padły po ładnych akcjach szydłowieckiej młodzieży.
Iskra Janów - Polonia Iłża 1:6 (0:3), Hernik - Zięba 2, Gut, Bukowski, Chudyba, Cheda.
Pierwszoplanową postacią meczu był Dariusz Rysiewski z Polonii pozyskany z Wulkana Zakrzew.
Proch Pionki - Wulkan Dróg Zakrzew 1:1 (1:0), Jurczak - Serafin.
W Wulkanie Dróg sama młodzież. Zostali jedynie, bramkarz Bartłomiej Grymuła, Przemysław Skorupa, Radosław Senator. Trenera Jarosława Czupryna czeka trudne zadanie budowanie nowej drużyny. Byli piłkarze jednak bardzo przywiązani są do swojego klubu. Z trybun dopingowali kolegów do gry. Byli m.in. Jakub Jackowski, Tomasz Borkowski, Robert Stępniewski.
KS Kozienice Janików - Sadownik Błędów 0:2 (0:2), Nowak, Maciak.
W Kozienicach zagrał testowany gracz Polonii Iłża, Michał Ko-gut. Wystąpili trzej pozyskani w Warki, Artur Strąg, Konrad Kłos, Kamil Kowalczyk.
ŁKS Łagów - Powiślanka Lipsko 2:0 (1:0).
Sokół Przytyk - Kraska Jasieniec 9:1 (5:1), Wrześniak 4, Zakrzewski 2, Korgul, Grzybowski i Stachurski po 1.
Mogielanka Mogielnica - Ożarowianka Ożarów 3:4 (1:2), Pawłowski, Jaworski, Bocheński dla Mogielanki.
KS Magnuszew - Korona Góra Kalwaria 4:5 (1:3), Główka 3, Lenarcik dla Magnuszewa.