Wysoka porażka piłkarzy Mazowsza Grójec

/SzS/
Trener Konrad Głowka nie miał po meczu zbyt wielu powodów do radości
Trener Konrad Głowka nie miał po meczu zbyt wielu powodów do radości Ł. Wójcik
0:5 przegrali dziś piłkarze Mazowsza Grójec w 24 kolejce trzeciej ligi. Już w ciągu dziesięciu pierwszych minut grójczanie stracili dwie bramki.

Mazowsze Grójec - Nadnarwianka Pułtusk 0:5 (0:2).

0:1 Kamiński 2, 0:2 Parszewski 10, 0:3, Janusiński 53, 0:4 Kucharczyk 83 z karnego, 0:5 Janusiński 86.

Mazowsze: Przybylski - Zawadzki, Podemski (65 Żaczek), Kikowski, Kołacz, Złoch, Karls, (46 gałczyński), Białek (46 Kulczycki), Łaski, Hrycajewski, Kucharski (75 Lepa).

Wynik oddaje obraz tego co działo się na boisku. Zdegustowany po meczu trener Konrad Główka stwierdził, że jego zawodnicy oprócz tego, że nic nie grali to jeszcze nie potrafili umiejętnie przeszkadzać przeciwnikowi.

Goście już po dziesięciu minutach prowadzi li 2:0. W 2 min zagapiła się grójecka defensywa przy rzucie rożnym i Nadnarwianka strzeliła pierwszą bramkę. Chwilę później było już 2:0. Gospodarze właściwie tylko raz zagrozili bramce pułtuszczan. W 49 w sytuacji sam na sam z golkiperem Nadnarwianki znalazł się Marcin Hrycajewski ale strzelił wysoko nad poprzeczką. Potem było już znacznie gorzej.