Wysoka porażka szczypiornistów AZS w Końskich

/W.Ł./
Maciej Jeżyna, skrzydłowy AZS Politechniki Radom, w meczu z Końskimi zdobył cztery bramki.
38:27 przegrali I-ligowi piłkarze ręczni AZS Politechniki Radom z KS SPR w Końskich. Do przerwy radomianie także przegrywali, 20:14.

KS SPR Końskie - AZS Politechnika Radom 38:27 (20:14).
AZS: Jarosz, Polit - Misiewicz 6, Gryla 4, Jeżyna 4, Guzik 4, Świeca 3, Mroczek 2, Zdziech 2, Kalita 2, Lipczyński 0.

Radomianie tylko przez kilka minut pierwszej połowy, można powiedzieć, że grali w piłkę ręczną. Po golu Grzegorza Mroczka wygrywali 6:4. Po kilku minutach było już 10:7 dla Końskich. Zryw podopiecznych trenera Karola Drabika dał prowadzenie 11:10. Później już było tylko gorzej i wysoka porażka aż 11 golami.

Więcej czytaj w poniedziałkowym "Echu Sportowym".