Wysoka wygrana Broni i tylko dwa punkty do lidera (zdjęcia)

/SzS/
Bardzo dobry mecz i dwie asysty Piotra Budzińskiego (z lewej
Bardzo dobry mecz i dwie asysty Piotra Budzińskiego (z lewej S. Szymczak
Po bardzo dobrej grze, piłkarze radomskiej Broni pokonali ekipę Sokoła Aleksandrów Łódzki. Radomianie już po pięciu minutach prowadzili 2:0.

Broń Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki 3:0 (2:0)
Dziubiński 2, Marczak 5, Czachór 47.

Broń: Młodziński - Rdzanek, Czachór, Kupiec, Budziński, Marczak (84 Noheem), Sałek, Dziubiński, Maciejczak, Teboh (90 Wojciechowski), Ciupiński (79 Bartosiak).

Po dwóch przegranych z rzędu, na stadionie w Kozienicach Broń nie dała szans Sokołowi. Już w 2 minucie po rozegraniu rzutu wolnego, radomianie prowadzili. Chwilę później wynik podwyższył Michał Marczak.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie i po rozegraniu rzutu wolnego przez Piotra Budzińskiego, Maciej Czachór ustalił wynik meczu.

Goście mieli kilka dogodnych okazji, aby zmniejszyć rozmiary porażki, ale nie zdołali ich wykorzystać. Broń zagrała bardzo dobry mecz i na tydzień przed derbowym pojedynkiem z Radomiakiem, traci do tej drużyny tylko dwa punkty.

Więcej o meczu w poniedziałkowym "Echu Dnia"