Wysoka wygrana Broni w stolicy (zdjęcia)

/SzS/
Bardzo dobre spotkanie rozegrał Robert Kowalczyk (z prawej)
Bardzo dobre spotkanie rozegrał Robert Kowalczyk (z prawej) S. Szymczak
Piłkarze trzecioligowej Broni rozegrali świetny mecz i zasłużenie wygrali w Warszawie 6:1 z zespołem GKP Targówek

TARGÓWEK WARSZAWA - BROŃ RADOM 1:6 (0:3)
Fijołek 58 - Sałek 5, Rdzanek 12, Kowalczyk 30, Chrzanowski 80, Ciupiński 90, Leśniewski 90+2
Broń: Młodziński - Noheem, Bargieł, Gorczyca, Kupiec, Rdzanek (79 Chudziński), Pakos, Sałek (65 Ciupiński), Złoch (84 Leśniewski), Siwak (46 Chrzanowski), Kowalczyk.

W opinii wielu obserwatorów, Broń rozegrała jedno z najlepszych spotkań w tym sezonie. Wysoka wygrana to nie efekt słabej gry gospodarzy, a bardzo dobra dyspozycja napastników z Radomia.

Pierwsza bramka to co prawda prezent bramkarza, który puścił piłkę pod nogami, ale kolejne gole były efektem ładnym i przemyślanych akcji Broni. Od 33 minuty gospodarze grali w osłabieniu po czerwonej kartce Kamila Szczepańskiego.

W drugiej połowie gospodarze zdobyli honorową bramkę i zerwali się do ataku. Broń skrupulatnie czekała na kolejny błąd i w końcówce zdobyła trzy bramki.