Zacięty mecz Jadaru. Radomianie wygrywają w Nysie

/sid/
Siatkarze Jadaru radom z Jimmiem Ivarssonem (szykuje się do przyjęcia) jako libero w składzie pokonali 3:2 Stal AZS Nysa Sz. Wykrota
W meczu 8. kolejki spotkań I ligi siatkarzy, po niezwykle zaciętym meczu, Jadar Radom pokonał 3:2 Stal AZS Nysa.

Radomianie przerwali tym samym passę spotkań ekipy Nysy bez porażki we własnej hali w trwającym sezonie.

Szczególnie drugi i piąty set meczu miały niezwykle zacięty przebieg, chociaż w pozostałych nie brakowało częstych zwrotów akcji. W czwartej partii arbiter dwukrotnie ukarał żółtymi kartkami radomian. Najpierw trenera Dominik Kwapisiewicza, a następnie Mariusza Gacę, co pozowoliło stali wyrównać stan seta na 17:17, a chwilę później wyrównac także stan meczu na 2:2.

W zespole radomian dobrze spisywali się w ataku Paweł Mikołajczak, Grzegorz Szumielewicz i Maciej Wołosz.

Stal AZS Nysa - Jadar Radom 2:3 (25:20, 27:29, 22:25, 25:22, 14:16).

Jadar: Górski, Mikołajczak, Radomski, Wołosz, Terlecki, Gaca - Ivarsson (libero) oraz Szumielewicz, Kałasz.