Zakończyło się głosowanie w 28. Plebiscycie Sportowym Radomskie Gwiazdy Sportu!

Sylwester Szymczak
Udostępnij:
W czwartek, 30 grudnia, o godzinie 22, zakończyło się głosowanie w 28. Plebiscycie Radomskie Gwiazdy Sportu!

W Plebiscycie Sportowym Radomskie Gwiazdy Sportu 2021 wybieramy 10 najlepszych sportowców i 3 trenerów. O ostatecznych wynikach zdecydują - głosy kapituły 75% i sms-y 25%. Głosowanie rozpoczęło się o północy w piątek, 3 grudnia, a zakończyło się w czwartek, 30 grudnia, o godzinie 22.00.

SPORTOWIEC ROKU

TRENER ROKU

30 sportowców i 12 trenerów - to nominowani przez kapitułę, w skład której wchodzą dziennikarze Echa Dnia. Można było głosować tylko na te osoby.

Nasz plebiscyt ma wieloletnią tradycję i cieszy się ogromnym zainteresowaniem, jest to najbardziej prestiżowe wydarzenie sportowe w naszym regionie. Co roku gala wręczenia nagród była miejscem spotkań niemalże całego środowiska sportowego regionu radomskiego. W tej wyjątkowej imprezie brało udział wiele osób, w tym znani sportowcy, działacze sportowi, olimpijczycy, władze, a także goście specjalni. W poprzedniej edycji pandemia COVID-19 nie pozwoliła na zorganizowanie wydarzenia, które już na stałe wpisało się w kalendarz mieszkańców naszego regionu. Zorganizowaliśmy galę finałową online, która została wyemitowana na portalu echodnia.eu. Mamy nadzieję, że tym razem uda nam się spotkać w tak zacnym gronie na uroczystej gali 18 lutego, która zwieńczy plebiscyt. Zwycięzcy 28 edycji Plebiscytu Sportowego Radomskie Gwiazdy Sportu - otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz statuetki. Głosując wysyłamy sms-y pod numer 72355 - cena 2,46 zł z VAT.

REGULAMIN KONKURSU

We wtorek, 21 grudnia zakończyło się głosowanie SMS na najpopularniejszych sportowców, trenerów i drużynę w poszczególnych powiatach. Teraz będzie obradować kapituła plebiscytu. Po uwzględnieniu głosów SMS i kapituły w każdym powiecie wybierzemy po trzech najlepszych sportowców, jednego trenera i jedną drużynę. Zwycięzców ogłosimy na uroczystej gali 18 lutego z Szkole Muzycznej w Radomiu.

Nowością naszego plebiscytu jest to, że zwycięzcy głosowania SMS w powiatach awansują do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy. Potem zwycięzcy w województwie awansują to finału ogólnopolskiego.

J&J: Dostałam skrzydeł, te skrzydła mnie niosą

Wideo

Dodaj ogłoszenie