Zapasy. Dominacja radomskich zapasów trwa. Olimpijczyk Radom najlepszym klubem w Polsce!

Łukasz Kościelniak
Olimpijczyk Radom po raz siódmy z rzędu został najlepszym klubem zapaśniczym w Polsce. Z prawej zawodnik radomskiego zespołu, Przemysław Piątek. Tadeusz Klocek
Rok 2019 znów należał do zapaśników Olimpijczyka Radom. Nasi zawodnicy po raz kolejny zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji klubów z całej Polski!

Dla radomskiego klubu jest to siódme takie wyróżnienie z rzędu. Na dorobek punktowy składały się medale z imprez mistrzowskich w różnych kategoriach wiekowych czy też z Pucharu Polski.

Olimpijczyk zajął pierwsze miejsce z dorobkiem 1462,5 punktów. Przewaga nad drugim AKS-em Piotrków Trybunalski była bardzo duża, bo zespół z województwa łódzkiego zdobył "tylko" 803 punkty. Na trzecim miejscu uplasowała się MKZ Unia Racibórz z dorobkiem 705,5 punktów.

Warto dodać, że na dziesiątym miejscu w rankingu uplasował się inny klub z regionu radomskiego - MLUKS Orlik Wierzbica. Zdobył on w sumie 205 punktów.