Zasłużony komplet punktów Broni

/SzS/
Dobre spotkanie rozegrał powracający po kontuzji Norbert Rdzanek (w niebieskim stroju) S. Szymczak
W meczu trzeciej ligi, piłkarze Broni Radom wygrali z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:0 (1:0), Chudziński 39, Leśniewski 70.

Broń: Młodziński - Kupiec, Bargieł, Sałek, Budziński - Rdzanek, Siwak, Złoch (88 Bartosiak), Chudzinski (66 Leśniewski), Kowalczyk (79 Menert), Ciupiński.

Piłkarze radomskiej Broni zwyciężyli bardzo ważny mecz. Radomianie zagrali bez pauzujących za kartki, Wojciecha Gorczycy, Łukasza Pakosa i Jaiesimi Noheema.
Goście okazali się wymagającym rywalem, ale nie ustrzegli się błędów, po których Bron zdobyła dwa gole. Najpierw w 39 minucie bramkarz Artur Holewiński nie złapał łatwej piłki po dośrodkowaniu i z bliska futbolówkę wepchnął Arkadiusz Chudziński.
W drugiej połowie bramkę zdobył Dominik Leśniewski, po strzale którego piłka odbiła się od jednego z obrońców gości i wpadła do bramki.