(ZDJĘCIA) 1 liga kobiet. Hydrotruck Czwórka Radom pokonał ekipę Gola Częstochowa

SzS
Fragment meczu Hydrotruck - Gol
Fragment meczu Hydrotruck - Gol Sylwester Szymczak
W meczu I ligi piłkarskiej kobiet, Hydrotruck Czwórka Radom pokonał Gol Częstochowa.

Hydrotruck Radom - Gol Częstochowa 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Płóciennik 7; 2:0 Kosiarska 83
Hydrotruck: Gocel - Barczak, Zielińska (76 Stefańska), Stasikowska, Szydło (66 Kosiarska), Płóciennik (82 Chmura), Mućka, Bińkowska, Rosińska, Sobczak (60 Mazurkiewicz), Karoń.
Był to mecz rozgrywany awansem.
W 7 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Monika Płóciennik uderzyła z pierwszej piłki i bramkarka z Częstochowy nie miała szans.
Nasz zespół miał sporą przewagę, a w 24 minucie mogło być 2:0. Kapitalnym strzałem z daleka popisała się Julia Bińkowska, ale bramkarka sparwała piłkę na poprzeczkę.
W 32 minucie dogodną okazję miała Klara Karoń, w sytuacji sam na sam bramkarka, odbiła piłkę. Jeszcze w 45 minucie po ładnym dośrodkowaniu Karoliny Mućki akcję zamykała Klara Karoń i strzeliła nad poprzeczką.

Po przerwie śmielej w ofensywie zagrały zawodniczki z Częstochowy, ale to radomianki stworzyły sobie kolejną okazję. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka odbiła się od słupka. Z kolei w 71 minucie w sytuacji sam na sam znalazła się Natalia Stasikowska, ale bramkarka ponownie obroniła trudny strzał. Przyjezdne zagrażały naszej drużynie ze stałych fragmentów, ale bardzo dobrze w bramce radziła sobie Klaudia Gocel.
Dobrze, że w 83 minucie radomianki podwyższyły rezultat, bo nie wiadomo jakby się to skończyło. Klara Karoń podała do Kariny Kosiarskiej i ta z 14 metrów zmieściła piłkę pod poprzeczką.