(ZDJĘCIA) Liga okręgowa. Zamłynie Radom zremisowało z Prochem Pionki. Hit w Lipsku!

SzS
Fragment meczu Zamłynie - Proch
Fragment meczu Zamłynie - Proch Sylwester Szymczak
Dziś rozgrywanych jest kilka bardzo ciekawych spotkań w ramach Campeon.pl Ligi Okręgowej. Ciekawy mecz odbył się w Lipsku. Aż osiem bramek padło w meczu Zamłynia z Proche. Wyniki meczów uzupełniamy na bieżąco.

Skaryszewianka Skaryszew - Iłżanka Kazanów 1:1 (0:1) .
Bramki: Kozicki 87 z karnego - Wróblewski 42
Miłosz Dębski w 77 minucie nie wykorzystał rzutu karnego dla gości.
W 87 minucie rzut karny egzekwowali gospodarze i Bartosz Kozicki się nie pomylił. Obie drużyny nie były zadowolone z podziału punktów.

Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec 2:3 (1:0)
Rożek, Sorbian dla Powiślanki - M. Nojek, Czerepok 2.
Powiślanka prowadziła już w drugiej połowie 2:0, ale straciła trzy bramki i w 81 minucie grójczanie wyszli na prowadzenie.
- Straciliśmy trzy bramki w ciągu zaledwie kwadransa i do tego trzy w bardzo podobny sposób - powiedział nam Piotr Rybiński, prezes Powiślanki.

KS Warka - Zawisza Sienno 3:0 (2:0)
Bramka: Bylak 27, Vogtman 44, Zabkowski 65.
Drużyna warki zadedykowała wygraną prezesowi Stanisławowi Sowińskiemu, który obchodził imieniny.

Zamłynie Radom - Proch Pionki 4:4 (3:1)
Bramka: Damian Popiel 15, 24, Mateusz Kubica 41, Sebastian Kośmiński 89 - Kacper Nowocień 39, Daniel Barzyński 54, Cezary Zieliński 73, Joel Tata Nsah 75
Zamłynie: Orłow - Rdzanek, Chudziński, Kośmiński, Jopek, Woźniak, Bawor (66 Gregorek), Kubica, Popiel (76 Kiraga), Oparcik, Szubiński.
Proch: Majos - Kapusta, Kowalkowski, Zieliński, Pietralski, Denkiewicz (46 Barzyński), Jaroszek, Szczepański (62 Siwahla), Nowocień, Wnuk (84 Sobieraj), Tata Nsah
Pierwszy kwadrans należał do gości. Po groźnych stałych fragmentach pionkowianie dwukrotnie mogli zdobyć gola, ale zabrakło wykończenia. W 15 minucie rzut wolny rozgrywało Zamłynie. Piłkarze Prochu nie potrafili wybić piłki w zamieszaniu i Damian Popiel trafił do siatki. Chwilę później mogło być 2:0, Damian Popiel w sytuacji sam na sam trafił w Michała Majosa.
Goście mieli słabszy fragment i Zamłynie po kolejnym stałym fragmencie podwyższa rezultat. Ponownie po rozegraniu rzutu wolnego, obrońcy Prochu wybili piłkę do przeciwnika, Oskar Bawor zagrał ją na prawą stronę gdzie ponownie Popiel zamknął akcję i trafił do siatki.
Na gola dla gości trzeba było czekać do 39 minuty. Joel Tata Nsah urwał się lewą stroną, idealnie dośrodkował i akcję strzałem głową zamknął Kacper Nowocień.
Nie minęło dwie minuty, a po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mateusz Kubica głową trafił pod poprzeczkę.
Po przerwie w składzie Prochu pojawił się Daniel Barzyński i to on ładnym strzałem z dystansu, z ostrego kąta przelobował bramkarza z Radomia. Po tej bramce Proch wyraźnie dostał wiatru w żagle. W 66 minucie powinno być 3:3. Kacper Wnuk strzelił tuż obok słupka. Kilka chwil później wpadła trzecia bramka dla gości. Cezary Zileiński uderzył z pierwszej piłki z 18 metra i bramkarz nie miał szans. Nakręcona ekipa z Pionek zdobyła za moment kolejną bramkę. Na indywidualną akcję zdecydował się Tata Nsah, uderzył płasko po ziemi i było już 3:4.
Proch grał bardzo dobrze po przerwie, ale w 89 minucie obrońcy nie upilnowali przy rzucie rożnym Kośmińskiego, ten trafił głową i i było 4:4.