(ZDJĘCIA) Remis Broni Radom na koniec przygotowań do rundy wiosennej

SzS
Fragment meczu Broń - Piaseczno
Fragment meczu Broń - Piaseczno Sylwester Szymczak
Piłkarze Broni Radom w ostatnim meczu towarzyskim przed rundą wiosenną zremisowali z wiceliderem czwartej ligi, MKS Piaseczno 2:2. Mecz rozgrywano 120 minut (4x30).

BROŃ RADOM - MKS PIASECZNO 2:2
Bramki: Czarnecki 69, 86 z karnego - Krupnik 56, Obluski 71

Broń: Młodziński - Ziemak, Jagieła, Kventsar, Zabielski, Dąbrowski, Czarnota, Imiela (90 Oparcik), Kołtunowicz, Śliwiński, Nogaj.
Broń II połowa: Kosiorek - Kventsar, Jagieła, Wicik, Leśniewski, Jedynak, Sala, Kasprzyk, Winiarski, Imiela, Czarnecki.

Mecz rozegrano na trawiastym boisku, na obiektach przy ul. Struga 63. MKS Piaseczno pokazał się z bardzo dobrej strony i zaskoczył Broń swoją dobrą grą. W pierwszych minutach to radomianie mieli świetną okazję, ale Damian Kołtunowicz minimalnie spudłował. W kolejnych akcjach dwie groźne okazje stworzyli sobie przyjezdni. W 56 minucie Łukasz Krupnik perfekcyjnie uderzył z rzutu wolnego i Paweł Młodziński nie miał szans.
Po zmienia stron, czyli po 60 minutach, zdecydowanie odważniej zaczęła grać Broń i szybko stworzyła sobie dwie okazje do zdobycia bramki. Kamil Czarnecki w 69 minucie zamknął strzałem głową ładne dośrodkowanie Adama Imieli. Chwilę później w podobnej sytuacji z drugiej strony znalazł się Zbigniew Obłuski i Piaseczno ponownie objęło prowadzenie.
Końcówka meczu była bardzo emocjonująca z obu stron. Najpierw goście trafili w poprzeczkę, potem mieli jeszcze jedną dogodną okazję, a w ostatniej minucie w świetnej sytuacji przestrzelił najmłodszy w szeregach Broni, Tomasz Oparcik.

W niedzielę 8 marca, Broń w Ząbkach zagra pierwszy ligowy mecz, a przeciwnikiem będą rezerwy Legii Warszawa.