(ZDJĘCIA) Sparing kobiet. Czwórka Radom zremisowała z Sokołem Kolbuszowa

SzS
Fragment meczu Czwórka - Sokół
Fragment meczu Czwórka - Sokół Sylwester Szymczak
W niedzielę w Radomiu rozegrano towarzyski mecz, w którym piłkarski Sportowej Czwórki Radom zremisowały 1:1 z Sokołem Kolbuszowa.

Sportowa Czwórka Radom - Sokół Kolbuszowa 1:1 (1:0)
Bramki: Szydlo 25 z karnego - Kot 48 min Czwórka: Grzyb - testowana, Stefańska (Michalczewska), Rosińska, Sulisz, Golian (Chmura), Bińkowska, Ivanowa (Kwiek), Mazurkiewicz, Szydło, Plóciennik (Wołczyńska).

Obie drużyny grają w tej samej grupie I ligi. Więcej okazji do zdobycia zwycięskiej bramki miały radomianki, ale zagrały bardzo nieskutecznie. Z kolei przyjezdne również miały swoją szansę, ale w 44 minucie nie wykorzystały rzutu karnego. Piłka odbiła się od słupka.
- Jestem zadowolony z tego sparingu, bo mimo sporych osłabień, dziewczyny zagrały dobre spotkanie. Do zespołu wchodzą kolejne juniorki i zdobywają cenne minuty - mówi trener Czwórki, Wojciech Pawłowski.

Plebiscyt Sportowy Ziemi Radomskiej. Zobacz laureatów z poprzednich lat!