(ZDJĘCIA, WIDEO) III liga. Broń Radom przegrała z Polonią w Warszawie

SzS
Fragment meczu Polonia - Broń
Fragment meczu Polonia - Broń Sylwester Szymczak
W niedzielny wieczór w meczu trzeciej ligi, Polonia Warszawa pokonała radomską Broń. Goście popełnili sporo błędów w defensywie.

Polonia Warszawa - Broń Radom 3:1
Bramki: Bartosz Wiśniewski 6, Krystian Pieczara 15 z karnego, Cezary Sauczek 33 - Adam Imiela 25
Polonia: Balawajder - Kobiera, Zajączkowski, Sołoducha (75 Wasilewski), Sauczek (79 Babiński), Pieczara, Wiśniewski, Przyborowski, Olczak (83 Kamiński), Rakowski, Maślanka
Broń: Młodziński - Góźdź, Gorczyca (46 Paterek), Kupiec, Wicik, Leśniewski, Czarnota, Możdżonek (59 Więcek), Imiela, Nogaj (83 Winiarski), Czarnecki (83 Goljasz).
Gospodarze przeciwko Broni zagrali w osłabieniu bez Mateusza Małka i Marcina Kluski.
Trener Broni, Dariusz Różański trochę zaskoczył ze składem. W bramce postawił na weterana, Pawła Młodzińskiego, w bo w ostatnim meczu Jakub Kosiorek nie wypadł zbyt dobrze.
Fatalnie ułożył się ten mecz dla Broni. Po stracie w środku pola piłke dostał Bartosz Wiśniewski i pokonał golkipera Broni.
Chwlę później Kamil Czarnecki po dośrodkowaniu głową trafil w poprzeczkę.
Niestety w 15 minucie było już 2:0. Paweł Młodzinski sfaulował Krystina Pieczarę i sędzia podyktował rzut karny. Sam poszkodowany zamienił "jedenastkę" na gola.
W 25 minucie Broń zdobyła kontaktową bramkę. Kiedy Broń odzyskała dobry rytm gry, zaatakowała, to popełniła kolejny błąd i w 33 minucie straciła kolejną bramkę.
Po zmianie stron Broń poderwała się do alki, próbowała odrobić straty, częściej była przy piłce, ale niewiele z tego wynikało. Brakowało strzałów na bramkę gospodarzy i groźnych sytuacji było jak na lekarstwo.