[ZDJĘCIA. WIDEO] Pilica Białobrzegi przerwała złą passę

/SzS/
Pilica (w strojach żółto - czarnych) wreszcie odniosła wiosną zwycięstwo
Pilica (w strojach żółto - czarnych) wreszcie odniosła wiosną zwycięstwo S. Szymczak
W meczu trzeciej ligi, piłkarze Pilicy Białobrzegi pokonali WKS Wieluń 2:0. wygrana powinna być jeszcze wyższa.
Pilica - Wieluń

Pilica Białobrzegi - WKS Wieluń

Pilica Białobrzegi - WKS Wieluń 2:0 (1:0)
B. Czarnecki 5, Wnuk 68.

Pilica: Młodziński - Rawski, Zimnicki, Janowski, Moryc, Matulka (63 Wnuk), Barzyński, Jasikowski, Oziewicz, Hernik (72 Sala), Czarnecki (90 Karnowniak).

Po serii trzech porażek, Pilica wreszcie wygrała. Udany powrót na ławkę trenerską białobrzeskiego klubu zanotował Arkadiusz Modrzejewski, pełniący obowiązki dyrektora sportowego.

Już w 5 minucie po dośrodkowaniu Kamila Hernika,. Bartłomiej Czarniecki popisał się efektownym szczupakiem i głowa zdobył gola.
Przed przerwą Pilica miała jeszcze co najmniej trzy doskonałe okazje do zdobycia gola. Między innymi wspomniany Czarnecki w w 27 minucie nie wykorzystał rzutu karnego.

W drugiej połowie goście ruszyli do odrabiania strat i Pilica miała trochę szczęścia. W 60 minucie Janowski wybił piłkę z linii bramkowej. Chwilę później na boisku pojawił się Kacper Wnuk. Ten zawodnik zamknął w 68 minucie dośrodkowanie Daniela Barzyńskiego i technicznym strzałem zdobył drugą bramkę.