/SzS/
Akcja z 3 minuty spotkania w której wpadł gol dla Broni
Akcja z 3 minuty spotkania w której wpadł gol dla Broni S. Szymczak
Piłkarze trzecioligowej Broni Radom, pokonali Concordię Piotrków Trybunalski

Broń Radom - Concordia Piotrków Trybunalski 2:1 (1:1).W. Kupiec 3, Kozubek 55 - Grzywiński 44.

Broń: Młodziński - Cichoń, W.Kupiec, Kośmicki, Ubożak (46 Jarząbek)- Kozubek, Sałek, Czarnecki, Rdzanek (46 Ziętek) - Ciupiński (88 Chudziński), Teboah (67 Dziubiński).

Concordia: Kula - Adamski (74 Czubała), Grzywiński, Pater, Kukułka - Potocki, Juszkiewicz, Szymczyk (56 Broniarek), Wrzesiński (31 Oshikoya) - Zaor, Wolan.

Już w 3 minucie spotkania po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, niepilnowany Wojciech Kupiec zdobył pierwszego gola. Broń przez kolejne minuty grała dobrze i przeważała. Dopiero w końcówce pierwszej połowy oddała nieco pole gry. W 44 po rozegraniu rzutu wolnego, Witold Grzywiński zmienił kierunek lotu piłki i ta wpadła do siatki.

Strata gola nie podłamała radomian i w drugiej połowie ruszyli do ataku. Szybko przyniosło to efekt. W 55 minucie Dariusz Kozubek popisał się pięknym strzałem z pierwszej piłki i był to zwycięski gol.

Z biegiem minut to goście zaczęli częściej atakować. Broń miała trochę szczęście i pomiędzy słupkami dobrze broniącego Pawła Młodzińskiego.

Niestety w 66 minucie groźnej kontuzji doznał kameruński napastnik Broni, Georghe Teboh. Po meczu karetka zabrała go do szpitala. Prawdopodobnie ma naderwane ścięgno Achillesa.

Więcej o meczu w poniedziałkowym "Echu Sportowym"