Piłkarze radomskiej Broni odnieśli trzecie z rzędu zwycięstwo
Piłkarze radomskiej Broni odnieśli trzecie z rzędu zwycięstwo S. Szymczak
Spadkowicz z drugiej ligi pokonany

Broń Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:0 (0:0).
1:0 Ciupiński 65

Broń: Młodziński - Cichoń Kośmicki, W.Kupiec,Ubożak Rdzanek (85 Ziętek) Czarnecki, Sałek, Kozubek, - Ciupiński, Jamróz (87 Dziubiński).

Radomianom przyszło się mierzyć z bardzo trudnym rywalem. Sokół to spadkowicz z drugiej ligi. Na domiar złego w środę zespół ten pokonał Narew Ostrołęka 2:0, a dwa gole zdobył Paweł Adamiec, świeżo pozyskany były zawodnik GKS Bełchatów.

Samo spotkanie nie obfitowało w wiele okazji podbramkowych. Broń zagrała bardzo dobrze w każdej formacji i nie pozwoliła rywalowi na zbyt wiele. Przed przerwą bliski zdobycia gola był Łukasz Jamróz. W 20 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelił głową, ale piłka minimalnie ominęła słupek. Warto dodać, że Jamróz we wtorek został zatwierdzony do gry. Broń pozyskała go z Korony Kielce (Młoda Ekstraklasa).

W drugiej połowie z dużą przyjemnością można było patrzeć na grę radomian. W końcu w 65 minucie kibice doczekali się gola. Dariusz Kozubek z lewej strony podał płasko po ziemi do lepiej ustawionego Daniela Ciupińskiego, któremu z kolei pozostało strzelić do pustej bramki.