Znane osoby z regionu radomskiego kibicowały Polsce w meczu ze Szwecją w Chorzowie. Zobacz zdjęcia

Sylwester Szymczak
Prezes Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Kamil Witkowski wraz z przyjaciółmi. Więcej znanych osób w Chorzowie na kolejnych zdjęciach archiwum prywatne
Mamy to! Reprezentacja Polski pokonała Szwecję 2:0 i pojedzie na mundial do Kataru! Na Stadionie Śląskim nie mogło zabraknąć kibiców z regionu radomskiego. W galerii zobaczcie zdjęcia znanych z regionu radomskiego na meczu w Chorzowie.

Na Stadionie Śląskim w Chorzowie Polacy od 49 minuty prowadzili 1:0. Bramkę zdobył Robert Lewandowski, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Grzegorzu Krychowiaku.

Drugą bramkę w 72 minucie zdobył Piotr Zieliński, ustalając wynik tego pojedynku. Po meczu Polacy fetowali z kibicami dziewiąty w historii awans na mundial!

Zobaczcie znane osoby z naszego regionu, które kibicowały Polce w tym znakomitym meczu w Chorzowie!