Zwolenianka przegrała z Okęciem w Warszawie

/W.Ł./
Karol Zięba (z piłką) strzelił gola dla Zwolenianki w meczu z Okęciem w Warszawie. Łukasz Wójcik
W meczu piłkarskiej mazowieckiej czwartej ligi, Zwolenianka Zwoleń przegrała 1:2 z Okęciem w Warszawie.

Okęcie - Zwolenianka 2:1 (1:0), Eibl 23, Świtalski 74 - Zięba 49.

Okęcie: Kruszewski - Sikora, Baranowski, Jeliński, Wiśniewski, Kulesza, Eibl, Świtalski (86 Płoński), Biechoński (20 Kowalik, 68 Kęsicki), Rożej, Gajowniczek.

Zwolenianka: Drab - Sobieszek, Molendowski (68 Tkaczyk), Zięba, Marszałek, Jędra (58 Ruszkowski), Karasiński, Fiet, Tęcza, Rogala (64 Dziosa), Bachanek (38 Kubica).

Żółte kartki: Świtalski, Jeliński (Okęcie), Fiet, Zięba, Marszałek (Zwolenianka). Sędziował: Artur Ciecierski z Warszawy. Widzów: 83.

Pierwsze minuty meczu to zdecydowana przewaga Okęcia. W 17 minucie po strzale Aleksandra Eibla piłka trafiła w poprzeczkę. Ten sam piłkarz w 23 minucie pokonał Kamila Draba.
Bardzo dobrze zaczęła się druga połowa meczu dla Zwolenianki. Po indywidualnej akcji gola strzelił Karol Zięba. W 66 minucie Zwoleniankę od utraty gola uratował słupek (strzelał Tomasz Kulesza). W 74 minucie, Kamil Świtalski pokonał z bliskiej odległości pokonał Kamila Draba.

Więcej czytaj o meczu w poniedziałkowym "Echu Sportowym".