Zwolenianka Zwoleń zagra w barażach o ligę okręgową!

SzSZaktualizowano
Zwolenianka zagra w barażach o awans Mateusz Kot
w środę dokończono dwa spotkania w Pineks Klasie A, które w weekend zostały przerwane przez burzę. Zwolenianka Zwoleń w bardzo ważnym meczu pokonała Polonię Iłża i zagra w barażach o awans do ligi okręgowej.

Polonia Iłża - Zwolenianka Zwoleń 3:4
Bramki: Paweł Kopciał, Mateusz Niewczas 2 - Paweł Kopeć 2, Paweł Rogala 2

Mecz przerwano w niedzielę przy stanie 2:3 w 77 minucie. W środę dograno 13 minut i obie ekipy dołożyły jeszcze po jednej bramce. Wygrana Zwolenianki sprawiła, że to właśnie ten klub zajął drugie miejsce za Królewskimi Jedlnia i zagra w barażach o awans do ligi okręgowej. Przeciwnikiem Zwolnianki będzie Oronka Orońsko.

Grupa II klasy A
MKS Wyśmierzyce - Sokół Przytyk 0:3
Mecz przerwany został przez burzę w 9 minucie, przy stanie 0:1. W dobranych 81 minutach Sokół dołożył jeszcze dwa trafienia.

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.